מנדי הוצג רשמית

המגן השמאלי המצוין שחתם לשש עונות, עבר את הבדיקות הרפואיות וחווה לראשונה את הברנבאו. כצפוי מנדי לא יקבל מספר. הנשיא פרס: "אתם חווים איתנו ימים מרגשים בבניית הקבוצה החדשה - המטרה היא להגשים את החלומות של האוהדים"


כתב: דור רומנו | תאריך: 19/06/2019

אתם כבר מכירים את הלו"ז - מבט חטוף על 'הזירה' על רקע שני הפוסטרים של השחקן, לרוב עם תמונה במדי הנבחרת הלאומית, עיכוב ואיחור אופנתי של רבע שעה וסרטון ארוך עם מיטב הביצועים של השחקן שמחייך ונהנה מכל רגע.. מנדי היה מצוין במהלך השנתיים האלה בליון. הוא גילה קשיחות הגנתית וגם שליטה לא רעה בכלל בכדור, ועל הסיפור המרגש עם הפציעה שכמעט חיסלה לו את הקריירה בגיל 14 - בטח שמעתם.

הנשיא פלורנטינו פרס פתח כרגיל עם הצהרות בומבסטיות: "אנחנו חווים ימים מרגשים בבניית הקבוצה החדשה עם מטרה אחת: להגשים את החלומות של האוהדים. שלוש זכיות ברציפות בליגת האלופות הן מדהימות, אבל זה הזמן להתקדם, המועדון תמיד להוט לשפר את עצמו. זה מה שאנחנו עושים על אף כל מורכבות השוק. אנחנו משלבים שחקנים גדולים בקבוצה". כבוד הנשיא נראה קצת עייף ותשוש ומשועמם.

"אנחנו מברכים את פרלאן מנדי, אחד המגנים הטובים ביותר בליגה הצרפתית בשנתיים האחרונות, על הצטרפותו לקבוצה. מדובר בשחקן חזק ויציב שיודע להתגבר על קשיים. הוא הגיע בזכות הכישרון והעבודה הקשה שלו. ברוך הבא לבית החדש שלך, הסנטיאגו ברנבאו, הקהל ייתן לך את כל התמיכה שיש, אבל תדע שהדרישות כאן הן מקסימליות". עוד החמיא פרס לליון עימה המועדון נמצא בקשר טוב, זכר לרכישת קארים בנזמה ומהמאדו דיארה בעשור הקודם וגם מריאנו.

השחקן עצמו דיבר בצרפתית, יותר נכון אמר כמה מילים: " צהריים טובים לכולם זה כבוד להיות בקבוצה הזו, הטובה בעולם, תודה לנשיא על האמון. תודה למועדון, האללה מדריד!" לאחר המשפט וחצי הזה, השחקן הצטלם יחד עם המשפחה עם חולצתו החדשה ויצא לסנטיאגו ברנבאו עם השמש המברכת כדי להקפיץ כדור. בהמשך 'הלחץ השתחרר' מה שנקרא, מנדי נישק את הסמל וליהטט בברנבאו, וכמובן שהיה חייב להגיד כמה מילים בראיון ראשון. האם ידיח את מרסלו מההרכב? עוד נראה...

מנדי אמר על ריאל מדריד: "זה תענוג להיות במועדון הכי טוב בעולם ואני מקווה לזכות בתארים רבים. אני כאן כדי לתת את המקסימום, כדי ללמוד. ריאל מדריד תביא לי הרבה גם כדרך חיים. החלום שלי התגשם, זה פשוט מאוד. לא דיברתי עם המאמן זידאן אבל אני מקווה שזה יקרה בקרוב, הערצתי אותו כילד וזה ויהיה כבוד לחלוק את חדר ההלבשה יחד איתו. עם ואראן כן שוחחתי, הוא אמר לי שזה המועדון הגדול בעולם, הוא יעזור לי להתאקלם וזה חשוב מאוד. אני נרגש לקחל חלק עם ראמוס, בנזמה, לא יכול להזכיר את כולם". המגן המשיך: "בגיל 15 נאמר לי שלעולם לא אוכל לשחק כדורגל, הייתי בכיסא גלגלים במשך שבעה חודשים בבית חולים ועכשיו אני בריאל מדריד, זה מדהים". כמוכן סיפר שהחל לשחק כחלוץ, שיחק גם כקיצוני, ואפילו בלם".

על מרסלו: "לא ראיתי אותו בלי חולצה (על כך שהוא שרירי מהברזילאי), אני מכבד אותו, הוא עשה קריירה ענקית בריאל מדריד, לא יהיו בעיות, אני שמח להיות חלק מריאל מדריד, המאמן יחליט מי ישחק והכל יהה בסדר". על יומו הראשון: "הייתי קצת עצבני ולחוץ, עכשיו אני מבין שהחלום התגשם ואני שחקן ריאל מדריד".

ריאל מדריד השלימה את בינתיים את "השבוע הלבן" שלה כשהציגה ארבעה מחמשת שחקני הרכש, כולם חוץ מאדר מיליטאו. החבר'ה רוצים להיפגש באותו המקום לקבלת ה-Bienvenido הבא, לשחקן צרפתי או משהו כזה. נראה מה הקיץ מסמן לנו..
תגובות