רודריגו הוצג

כלל לא בטוח שהילד המוכשר בן ה-18 ישחק בקבוצה הבוגרת, אך לו זה בכלל לא חשוב. את היום המאושר בחייו הוא לא ישכח. הברזילאי שחולם לשחק עם ויניסיוס, היה נרגש מאוד מקבלת הפנים של 2000 האוהדים והצהיר: "אשמח גם בקסטיליה"


כתב: דור רומנו | תאריך: 18/06/2019

הבוקר נכתב בשער המארקה על רודריגו, הילד המוכשר בן ה-18 ששיחק בשנתיים האחרונות בסאנטוס - "היום בו החלום הפך למציאות". אין ספק שהוא ספר את הימים עד להצגתו הרשמית, מה שקרה היום (שלישי) בשעת צהריים מוקדמת. הילד, אחד המועמדים לזכייה בתואר 'גולדן בוי', מלווה במשפחתו, לא היה יכול להסתיר את החיוך עם הצגת הסרטון של מיטב ביצועיו וגם בזמן שהנשיא פלורנטינו פרס דיבר. עוד אתמול אמר בראיון: "אם צריך אשחק גם בקסטיליה", וסיפר שכילד זינדין זידאן שבר לו את הלב כשהדיח את ברזיל במונדיאל 2006, וכעת הוא יהיה המאמן שלו.

"הוא חלם על הרגע הזה ועכשיו הוא הגיע. רודריגו הוא כישרון מיוחד, אחד הכוכבים העולים של ברזיל והכדורגל האירופי. אנחנו שמחים לצרף אותו. אנחנו נאמנים לפילוסופיה שלנו - החתמת שחקנים מוכשרים ויוצאי דופן. אתה יודע כמה ההורים שלך רצו שתגיע לרגע הזה. עכשיו תוכל לעשות היסטוריה עם ריאל מדריד, ברוך הבא", פתח הנשיא פלורנטינו פרס.

רודריגו עצמו אמר: "אני מודה לאלוהים וגם למשפחה שלי. אני שמח להיות כאן וגאה על האמון שנתנו בי. אני מקווה שהאוהדים יתחברו אליי ואגרום להם להנאה. אני לומד ספרדית ומקווה להשתלט על השפה בקרוב". בספרד לא משוכנעים שהכישרון הצעיר ימשיך בקבוצה הבוגרת בעונה הבאה, והברזילאי שנשאל על כך אתמול בראיון ל"מארקה", הגיב: "אם אצטרך לרדת לשחק עם ריאל מדריד קסטיליה (קבוצת המילואים) - אעשה את זה עם תשוקה, התלהבות וענווה. השחקן עוד אמר: "היו לי תמונות של אדן הזאר בטלפון וכעת אני עשוי לשחק איתו". לאחר מסיבת העיתונאים הקצרה ירד השחקן לכר הדשא כדי ללהטט לעיני הקהל.

הברזילאי המשיך: "זו הגשמת חלום להיות כאן בברנבאו, כפי שאמרתי תמיד, זה חלום של כל ילד, בברזיל ובשאר העולם. זה היום המאושר בחיי. בכל המועדונים הגדולים יש לחץ, אבל כאן הוא הרבה יותר גדול. ויניסיוס סיפר לי על החוויה שלו, הוא אמר לי להיות סבלני, בדיוק כמוהו, אנחנו צעירים ויש לנו עתיד רחב". "דיברתי עם ויניסיוס מיד כשחתמתי בקבוצה, כששיחקנו יחד בנבחרת הלאומית. אשמח לשחק לצידו. אני הולך להתחרות ולעבוד קשה על המקום שלי, גם אם בקסטיליה, אהיה זמין למועדון. לא דיברתי עדיין עם זידאן, אבל הוא היה שחקן מצוין ואני בטוח שהוא מאמן מצוין. אני מצפה לו. הסגנון שלי? אני חלוץ מהיר, אוהב לכדרר, לברזילאים רבים יש מאפיינים כמו רוביניו וניימאר, אני מזדהה איתם".

רוברטו קרלוס אמר עליו: "הוא מהיר, מכדרר נפלא, מזכיר מאוד את ויניסיוס בסגנון המשחק שלו, שמחת חיים על המגרש. אני חושב שהוא ישתלב מהר מאוד ויתאים לקבוצה". עזבו אוות בינתיים מהשוואות לשחקנים ברזילאים גדולים אחרים שחתמו את שמם באותיות של זהב כמו רונאלדו או רוברטו קרלוס, ואפילו אם לא יהיה רוביניו, בינתיים הוא נהנה מהחוויה. "אני לא רוצה להיות הניימאר של ריאל מדריד, אני רוצה להיות רודריגו", הצהיר והוסיף: "זה נכון, ההעברה נסגרה ב-20 דקות". הבא בתור יהיה המגן השמאלי הצרפתי פרלאן מנדי שחתם בקבוצה לפני שישה ימים, והוא יוצג מחר, בעוד לגבי אדר מיליטאו שהעברתו סוכמה כבר במרץ - העניין ייעשה באיחור שכן הבלם משתייך לסגל ברזיל בקופה אמריקה.
תגובות