קארים לעת צרה

אייבר כבר הובילה בברנבאו והרגישה מאוד בנוח אבל החלוץ מנע מבוכה עם צמד שערים ובהמשך גרם אפילו ללוקאס ואסקס להתפקע מצחוק אחרי שתי החמצות ענק. ריאל השיגה 1:2 קשה לעיני הברנבאו המתרוקן ועדיין יכולה לסיים במקום השני על חשבון אתלטיקו.


כתב: דור רומנו | תאריך: 07/04/2019

ככה בדיוק הגיב לוקאס ואסקס אחרי שבנזמה, עם סרט הקפטן היפה על זרועו(26 שערים העונה, ריספקט) החמיץ בשער ריק. אם אין כדורגל אז לפחות יש צחוקים. בנזמה הבקיע העונה 17 שערי ליגה, נתון סביר. מה שפחות סביר - חלוקת השערים: 15 נגד קבוצות התחתית ממקומות 12 עד 20, ורק שניים נגד השישייה הראשונה, כשולנסיה היא אחת מהן ואלאבס היא השנייה. 50 אלף אוהדים הגיעו לראות את ריאל מדריד הערב  וקשה להאשים את כל מי שנשאר בבית. וגם 'אפקט זידאן' לא יכול לשנות את המצב בעונה כה חשוכה כזו. ההרכב 'הכמעט חזק', ללא ראמוס ומרסלו שנחו כל אחד מסיבותיו הוא, אמנם שמר על מאזן ביתי מושלם של זידאן מאז הקאמבק(3 מ-3) אבל כדורגל טוב? לא העונה, והבוז במחצית היה מחריש אזניים.

אודריוסולה היה נמרץ מאוד אבל פישל במסירה האחרונה ולכן לא הצליח לסיים את המשחק עם אף בישול. מה יהיה עם גארת' בייל שלא משחק כדורגל, מה יהיה עם רפאל ואראן שחסר ביטחון, ומה יהיה עם אסנסיו שבימין משחק קצת יותר טוב אבל זה בטח לא מספיק. זידאן אמר אחרי המשחק 'קשה לשחק על שום דבר, אבל אנחנו חייבים לצאת מהמצב הזה ואין לנו תירוצים', וכמה שהוא צודק, אבל לנו בעיקר קשה לראות את ריאל מדריד העונה. 
תגובות