סולארי: "יש שחקנים שלא נמצאים ברמה המתאימה. והם יודעים"כתב: צוות האתר | תאריך: 09/03/2019

לפי ההערכות המאמן סנטיאגו סולארי יפוטר מייד לאחר המשחק נגד ויאדוליד מחר(21:45). המאמן הגיע באיחור של שעה למסיבת העיתונאים והכתבים כבר החלו להריח את הספקולציות. בכל-מקרה, סולארי נשמע מאוד לחוץ לקראת המשחק מחר ואמר את הציטוט שבכותרת בלי פילטרים. הנה דבריו::

המצב שלו. "אלה לא הערכות שאני צריך לעשות, אני המאמן וכמו כולם, אני מנסה לתת את הטוב ביותר שיש לי כדי שהקבוצה תשתפר. זה בטח לא הרגע הכי יפה שלי, כולנו פה, המטרה היא תמיד לשכוח ממה שהיה ולתקן במשחק הבא. אני תמיד אתן את הטוב ביותר כפי שעשה מהיום הראשון שהגעתי לכאן, לא כמאמן אלא כשחקן".

הקפטן ראמוס יסע לויאדוליד[למרות שהוא מושעה]. "אין צורך לחזור ולשאול אותי עליו, אנחנו מדברים כל יום, הוא קפטן נהדר ועושה הכל למען הקבוצה, אנחנו גאים בו".

על איסקו. "נושאים משמעותיים כאלה ואחרים מטופלים בתוך המערכת באופן פנימי ובצורה מקצועית. כדי לשחק אתה צריך לשים את עצמך קודם כל במצב פיזי אידיאלי ולאחר מכן לשמור עליו ולהיות נחוש".

הכושר של השחקנים. "הרוב נמצאים בשיאם, אבל יש כאלה שלא והם יודעים את זה, אמרתי להם את זה".

העיכוב במסיבת העיתונאים [סולארי נשאל על כך שזה לא נורמלי] . "הדברים שקורים בתוך המועדון יישארו אך ורק שם, דברים בחדר ההלבשה. אנחנו מאוד קפדניים בביקורת העצמית גם אחרי הנצחונות, מיום ליום. גם ביום טוב בו אנחנו מנצחים אנחנו תמיד מחפשים לתקן ואת הדברים הרעים במצבים טובים".

המטרה. "אנחנו נתמודד עם המשחקים שנותרו עד לסיום, בשיא המקצועיות והמחוייבות. מי שיתן את עצמו למען הסמל ישחק, מי שמסתתר או מורד - לא. צריך לעבוד קשה ולשמור על המועדון הזה, להוסיף כמה שיותר נקודות עד לסוף ולשחק כמו קבוצה. נצטרך את כולם, את מי ששמח ומי שעצוב. כולם פה נמצאים תחת זכוכית מגדלת לקראת העתיד, גם השחקנים. כשיש מצוקה אתה יכול לראות מי חזק מנטאלית ומי מצליח לשרוד ולהגיב לסיטואציה".

מסר לאוהדים. "זה רגע עצוב וכואב אבל עבור כולם, אנחנו מאוכזבים גם בשבילם, אבל זה כישלון אחד שלא עומד בכנה אחד עם הכרת תודה לצוות שהשתלט על ליגת האלופות, קבוצה שהייתה אלופת אירופה אלף ימים. זו קבוצה מפוארת שכתבה פרק מפואר בהיסטוריה. התקופה הזו ראויה לתשואות כמו שעכשיו אנחנו ראויים לביקורת"
תגובות