חוזרים לעניינים?

איסקו שפתח בהרכב לראשונה בעידן סולארי, ואסנסיו שהגיע אף הוא בתקופה רעה - ניצלו עד תום את ההזדמנות ונהנו מהחיים הערב בברנבאו עם צמד, לצד החבר'ה הצעירים. ריאל ניצחה 6:1 את מלייה כשגם ויניסיוס והבלם חאבי סאנצ'ז בטאץ' נהדר - ברשימת הכובשים


כתב: דור רומנו | תאריך: 06/12/2018

אם בשנים עברו היינו נהנים לפרק יריבות בברנבאו, לעתים עם ההרכב השני - הפעם החגיגה הצנועה והדי צפויה יש לציין - הייתה בגומלין נגד מליה בברנבאו. איזה כיף לשחק בלי לחץ. איסקו(קפטן) ואסנסיו אמנם לא האמינו שיזדקקו למשחק הזה אבל אין דבר, ואחרי צמדים - אין תלונות. בשנה שעברה הברנבאו לא ראה אף ניצחון בגביע, והרצף השלישי של ארבעת המשחקים - נשבר. אמנם סולארי קצת הגזים שהמשחק מעיד על כמות האיכות בסגל ושכולם טובים, אבל ילדים זה שמחה:

הברנבאו התגעגע גם לקילור נאבאס בין הקורות, היה יכול ליהנות מויניסיוס שתרם בסטטיסטיקה אך היה לא מספיק חד, ובעיקר מהגולאסו של חאבי סאנצ'ז - בלם או חלוץ? הוא כבש את שער הבכורה בקבוצה הבוגרת בטאץ' יוצא דופן ומייד נישק את הסמל. אפרופו בלם, חסוס ואייחו רשם הופעת בכורה העונה, הגיע הזמן. "אני שמח עבור כולם", סיכם סולארי, ודיבר על המחוייבות בהגנה ובהתקפה. זה היה ה-זמן לתת דקות גם לפראן גארסיה מקסטיליה, ע"ח קרבחאל ששיחק כמגן שמאלי הערב(סולארי הבטיח שזה לא יקרה) ועבור פידלאגו, החלוץ שמפציץ בקסטיליה. היחיד שאולי לא לקח את הצ'אנס בשתי ידיים היה מריאנו שהיום הגרוע שלו הסתיים בפציעה, כמה אירוניה, וריאל שיחקה בעשרה שחקנים בדקות האחרונות. 'איסקו ואסנסיו סחבו את המכונית', סיכמו במארקה, בעוד ב-AS כתבו 'השניים מבקשים חנינה'.

מי שהצליח לחתוך מוקדם מהעבודה ודילג מעל השלוליות, ראה גשם של שערים בברנבאו. שישייה ראשונה העונה ונקווה שעוד נוכל ליהנות מהרבה גולים גם בליגה. חצי השעה הראשונה הייתה מנומנמת ולא סיפרה על הסכר שייפרץ. בדקה ה-32 אסנסיו החל את המהלך באגף ימין, חתך למרכז כמו שהוא אהב בימים הטובים ובעט בקלות לרשת, שער שמזכיר קצת שער חשוב יותר נגד ולנסיה בפתיחת העונה שעברה, 1:0 לריאל מדריד. שתי דקות חלפו והביטחון עלה - ויניסיוס נכנס לרחבה מהקו עם הרבה מהירות, מוציא אחורה עם הפאלש ואסנסיו הפעם בועט חזק לרשת ומשלים צמד. יש הייראו דמיון בין השער הזה לשער ממשחק החוץ נגד מליה.

הגולים המשיכו לזרום, והיופי הלך וגבר עם הדקות: בדקה ה-39 - אסנסיו הקפיץ לרחבה, וחאבי סאנצ'ז שלח נגיעה רכה מעל השוער. גול שראול הגדול לא היה מתבייש בו. עם פתיחת המחצית השנייה הגיע בונבון עוד יותר טוב - איסקו שלח פצצה לחיבורים בשער אופייני. הצדיק את סרט הקפטן הבחור. בדקה ה-75 ויניסיוס נכנס לרחבה בצורה מסורבלת, בעט רע ועם לא מעט מזל הצליח לדחוק את הכדור לרשת בריבאונד, 5:0 לריאל מדריד. לא נשכח את הסלאלום של קאסמי שסחט פנדל וכבש בעצמו. פראן גארסיה עוד הספיק לבשל לאיסקו ששוב בעט חזק, 6:1 בסיום. היריבה הבאה: הואסקה בחוץ...באותה השעה....
תגובות