שבת שחורה

דווקא במחזור בו יכלה לצמצם פערים, ריאל של סולארי הובסה 3:0 נגד אייבר במשחק קטסטרופלי לכל הדעות. ללא מלחמה, ללא מאבק, ללא שום נקודת אור. ביום שלישי, באולימפיקו, זה חייב להיראות אחרת.


כתב: דור רומנו | תאריך: 24/11/2018

מושפלים כמו אפסים. בושה וחרפה. וההפסד הזה, או יותר נכון התבוסה הזו - מגיעים  במחזור שאשכרה האמנתי שנהיה מאוד קרובים וננצל הזדמנות, ובעטנו בדלי. לא שאנחנו קבוצת כדורגל שהבעיות שלה נעלמו, הרי הסגל הוא אותו הסגל, ועדיין הייתי משוכנע שנצליח לנצח, לשקר, להתקרב ולשמור על עניין. אין לנו את זה. פעם ראשונה עם סולארי שהעניינים הסתבכו ולגמריי לא היינו שם. פאול אחד בלבד עשתה ריאל מדריד במחצית הראשונה. ככה לא עוצרים התקפה מתפרצת שהופכת לגול. ואחר-כך, במחצית השנייה - זה היה יותר גרוע. בגול השני - שער מטופש לחלוטין, כבר התעצבנתי. לופטגי מתעדכן בוואטספ וצוחק. מוכר לו העניין.

השער הרביעי של איבר היה קרוב הרבה יותר מאשר שער מצמק שלנו. קורטואה עבד קשה בדקות האחרונות אבל בכל-מקרה הכבוד אבד ממזמן. גול של בייל שנפסל בצדק בתחילת המשחק בגלל אופסייד, שני כדורי רוחב טובים של ריאל מדריד וזהו-זה, שום דבר מעבר. אייבר לחצה, שרטה, בעטה, תקפה, שיחקה מעולה, נהנתה מהחיים, והמהלך היפה במשחק כמובן היה בצד שלה ואפילו לא הסתיים בשער - בעיטה מדהימה של קיקה גארסיה לחיבור של קורטואה, כדור שרק בנס עשה דרכו החוצה. שער שאם היה נכבש, בקלות יכול היה להתמודד על שער העונה.

את הליקויים הטקטייים של ריאל מדריד אנחנו מכירים בעל-פה. אין חדש תחת השמש. וגם עם קאסמירו הפסדנו במשחקים כאלה השנה. האמצע היה רך לא רק בגלל סבאיוס ודווקא ביום לא רע מבחינת מודריץ, לפחות בהתחלה אבל הפס האחרון שלו ושל כל היתר היה לא טוב ולא איימנוו. לא התפרצנו, לא הפרענו ולא היינו. מעניין לראות מה ראמוס יכתוב אחר-כך ברשתות החברתיות. שותפו ל-'אין-הגנה', ואראן, אמר 'מדובר בבעייה קולקטיבית'. מי סוחב את המכונית/עגלה/קבוצה? אף אחד. תיהיו בטוחים שבתקשורת ירכבו עוד הרבה על הביטוי הזה. אפשר היה לנסות חילופי מקום בין בייל ואסנסיו, כששניהם לא טובים ממש בצד שמאל, אבל זה לא חשוב.

אם סולארי שולח מהספסל את איסקו שנראה רע מאוד(בכל משחקיו של סולארי בהרכב הוא לא קיבל ולו פעם אחת את חולצת ההרכב), את לוקאס ואסקס, ואת ויניסיוס במקום אסנסיו - זה אומר הכל. אפילו מרסלו היה שקט ונטול אקשן הערב. אני לא זוכר דריבל אחד שלו, מצב מסוכן, אפילו עצירת כדור מהפנטת. אחרי 13 מחזורים בלבד, ריאל כבר עם 5 הפסדים ו-19 שערי חובה. זו הייתה הפעם השלישית, יחד עם הפיחואן והקלאסיקו - שהיא סופגת לפחות שלושה שערים. צריך להגיע במוד אחר לחלוטין לאולימפיקו ברומא., בפוסט עידן כריסטיאנו רונאלדו שום דבר כבר לא בטוח. מה כבר אפשר להגיד. Black-Saturday| מה יש לכם להגיד על המשחק? - מדברים על זה בפורום.
תגובות