השעון מתקתק

עוד משחק רע של ריאל מדריד הסתיים בצורה הכי מחורבנת שיש - עם הפסד עמוק בתוספת הזמן. עצוב לראות את ריאל מדריד בימים אלה, והדבר הטוב ביותר הוא שיש פגרה.


כתב: דור רומנו | תאריך: 06/10/2018

השעון מתקתק . גם של לופטגי עם עוד משחק בלי ניצחון וגם של ריאל מדריד שעוד משחק לא כובשת, קרובה-קרובה לשבע שעות בלי שער. העיקר ששמרנו על הנעת הכדור עד המוות. בדרך לשום מקום. אם נקודה מתוך שש מהפיחואן והדרבי זה בנוהל מה שנקרא, מה נגיד על איבוד נקודות במקום לא צפוי? בעצם, זה היה צפוי, כבר שראיתי את ההרכב. מה נאמר הפעם? אולי נהיה בשיוויון נק’ איתה, אולי נפגר רק ב-3 הפרש אחרי המשחק שלה במאסטייה…המשבר נמשך.

ריאל מדריד קבוצה איטית שזה נורא, בלי המגנים אין לנו אף שחקן מהיר חוץ מגארת’ בייל ומריאנו. מעבר לכך - כולם סטטיים והולכים על בטוח. בשכונה אתה מתחמם ועושים משחק ככה לכיף לפני שכל החבר’ה מגיעים, אתה מוסר ימינה-שמאלה, מרגיש את הכדור, הולך על בטוח, אבל אחר-כך מעבירים הילוך וכל אחד מציג את הכדורגל שלו ומה שהוא יודע. מה אנחנו יודעים? מרכז השדה שלנו לא תורם שום דבר. סבאיוס בעט פעם אחת לשער ואז חזר לנוהל הסביבון, כמה חבל. לא יצרנו מצבים חוץ ממריאנו שהתמהמה - למה??

מצד אחד לופטגי עשה מה שלא עשו כבר הרבה זמן - ושלח את בנזמה למקלחת מוקדמת אחרי עוד מחצית נפל. מצד שני הוא עדיין עלה בהרכב נורא, הרכב של בונקריסט. בנזמה אולי היה צריך להישאר מן הסיבה הפשוטה שאנחנו חייבים גול, ורק כעבור רבע שעה הוא תיקן עם אסנסיו. מה הקטע שבייל יוצא ולא אחד הקשרים? ואגב, אם ויניסיוס היה משחק יותר מחמש דקות עד לערב הזה, אולי היה סיכוי קצת יותר גדול שהוא היה עוזר לנו הערב.

מילה אחרונה על אסנסיו. במארקה כתבו עליו בטור דיעה - “הוא משחק באש” - הוא לא מראה מנהיגות ולא מתקדם, לא לוקח את ה’אנס. ‘אסנסיו קיבל צ’אנס מהמאמן - קום, לך, תעשה מה שאתה רוצה. צ’אנס להיות היהלום של ריאל מדריד - והוא מעלה ספקות רבות בחודשים האחרונים’. היום הוא איבד את המקום בהרכב, זה בדיוק היה ערב בו הוא צריך לעלות, לשחק קדימה, להראות מה הוא יודע, להראות שהוא קורץ מהחומר של שחקנים גדולים ולשלוח איזה פגז אימתני ברגל שמאל, פצצה לרשת שתהיה שווה 1:0 קטן-גדול ותגאל אותנו מייסורינו. איפה. אלאבס ניצחה בדקה האחרונה בנגיחה אחרי כדור קרן.. פעם היה כיף באלאבס…היו ימים. מזל שיש פגרת נבחרות. מזל
תגובות