מתי תבקיעו כבר?

המשבר נמשך! ריאל ספגה שער מהיר אחרי 64 שניות ולא הצליחה להגיב. היא מפסידה 1:0 לצסק"א מוסקבה ורושמת למעלה מחמש שעות בלי שער. מסתבר שגם ליגת האלופות היא כבר לא האקמול. ככה זה לא יכול להימשך


כתב: דור רומנו | תאריך: 03/10/2018

הפנים של ראול ביציע הכבוד אמרו הכל. אחרי התבוסה בפיחואן התאכזבנו, אחרי התיקו המאופס בדרבי התבאסנו ואחרי החרפה אתמול התסכול עלה מדרגה: כעסנו. הפסד כזה בליגת האלופות לקבוצה כה חלשה כמו צסק"א, גם אם זה משחק חוץ  - לא זוכרים בריאל מדריד כבר הרבה זמן. כמו גם הבצורת המטורפת הזו, להלן שער המארקה: חמש שעות ו-19 דקות בלי שער. כבר שכחנו איך זה שריאל מדריד כובשת.

זה היה אמור להיות משחק חביב בצ’מפיונס, להחזיר את הצבע לפנים עם ניצחון צנוע, אבל הכדורגל ששיחקנו עם החבר'ה בערב, וחתכנו מוקדם כדי לראות את מה שחשבנו שהוא 'הדבר האמיתי' - היה הרבה יותר טוב. הפוסט הזועם נכתב גם במחצית, בלי שום קשר לתוצאה. גם אם ריאל הייתה מצליחה איכשהו לאזן, וזה נכון שהיו הזדמנויות, או אפילו אם היינו מבצעים רמונטדה וחלק מהאופי בתקופת זידאן היה חוזר.

אנחנו קבוצה בלי מהירות, בלי חשק, בלי רעיונות. כריסטיאנו רונאלדו ראה את יובה מנצחת ועכשיו יש לו זמן להציץ מה קורה עם האקסית, הוא יושב בבית וצוחק. זה לא שלא הצליחו להתמודד עם עזיבתו - לא ניסו להתמודד, בטח, הכל יפרח מעצמו. עושה רושם שזרקו את העונה הזו לפח. כן אני מודע לכך שבלי בייל ומרסלו חצי התקפה הלכה, ועדיין, אלופת אירופה אמורה להיות עם סגל נורמלי. לנו בקושי יש הרכב נורמלי. מריאנו ו-ויניסיוס יצילו את המולדת? האחד די מבולבל והשני צעיר וכמובן שהוא לא שיחק. אסנסיו ובנזמה(אני מתבייש שהוא הקפטן, למרות הנסיבות) יכולים לסיים משחקים שלמים בלי לאיים על השער, איפה הילד משחק איפה, למה הוא התאהב בהנעת הכדור הסתמית? מילא קרוס והחבר’ה, אבל הוא?

החזרת כדור אומללה של טוני קרוס יצרה בלאגן. ואראן לא תקף את השחקן של צסק"א וזה סיים כמו גדול, 1:0 לרוסים במגרש הידוע ההוא בלוז'ניקי, רק שהפעם הפנים של ואראן ומודריץ' בהמשך, שעלה מהספסל - היו אחרות. מה שמרגיז הוא שתמיד יהיה את האידיוט שיעשה את הטעות ויתן ליריבה שער במתנה. הפעם ראמוס ומרסלו הלא-אחראיים לא משחקים אז זה התפקיד של קרוס, שיא האדישות, שיא השאננות. חבל שדווקא בערב כזה ערך המגן השמאלי הצעיר והמוכשר, תוצר הקאנטרה, סרחיו רגילון, את הופעת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת. הוא היה טוב.

צריך להסתכל על ההתקפה ולהגיד את האמת: ידענו שבייל ייפצע, בתקווה שיחזור מהר(והצינים יגידו שמפתיע שזה לא קרה קודם), ידענו שבנזמה ייקלע לבצורת, זה הסטטוס התמידי שלו, ומישהו ראה אותו אתמול?(הרבה חומר לדף 'כרית בנזמה' בפייסבוק, כנסו-כנסו), ידענו שאסנסיו עדיין צריך להוכיח את עצמו כשחקן שלוקח אחריות. אני חושב שאפילו בתקופת טרום כריסטיאנו לא הייתה כזו נכות התקפית. ראול היה בסדר, רוד על ברך אחת הוא שחקן-שחקן והיו לנו את רוביניו\רובן וגם את גוטי שאתה יודע שיעלה מהספסל רבע שעה לסוף וייתן את המסירה המרגשת. לופטגי, שהתגובות שלו על הספסל לכל חצי מצב נראו ככאלו שמסמנות את הסוף המתקרב ובא, הכניס את מריאנו וריאל עברה לשחק כביכול עם שני חלוצים, אבל זה לא עזר לה. עוד הנעת כדור סתמית שלא מובילה לכלום, ואף שחקן לא לוקח אחריות ובועט לשער. העתק מושלם של ההדחה של ספרד נגד רוסיה במונדיאל.

הסטט' תשקר לכם לחלוטין ותדבר על 24 איומים לשער, לכאורה כמעט כמו במחזור הפתיחה נגד רומא. עזבו. ונכון שקאסמירו בעט לקורה ובנזמה ומריאנו המחליף נגחו למשקוף, אבל זה כלל לא משנה. גם אם התוצאה הייתה אחרת, התחושה הרעה הייתה נשארת. זאת לא אלופת אירופה, זאת לא ריאל מדריד. איך אמר קיילור לאחר המשחק - "כריסטיאנו היה גדול מאוד. אי-אפשר לכסות את השמש עם אצבע אחת". איך יוצאים מזה?

 
תגובות