מתחילים לזוז

ריאל של לופטגי הראתה הרבה רצון טוב ומוטיבצייה אך הייתה רכה בהגנה וספגה פעמיים. בנזמה צימק ממש בסיום המחצית אחרי בישול גדול של תיאו הרננדס בדרך להפסד 2:1. המשחק הבא: יובנטוס, בראשון.


כתב: דור רומנו | תאריך: 01/08/2018

ההרכב היה דומה למה שציפינו כשמיטב העיניים בוחנות את שלישיית ההתקפה שלנו עם הילד החדש וינסיניוס. באופן מפתיע, קיקו קאסייה היה זה שפתח בין הקורות בעוד השוער האוקריאני לונין עלה רק במחצית השנייה. ריאל החמיצה הזדמנות גדולה ואז ספגה שני שערים רכים במרכז ההגנה, אחד מאלכסיס סאנצ'ז וכעבור תשע דקות מאנדר הררה. וינסיניוס, בבכורה שלו, עם חולצה מס' 28 ליהטט עם תרגיל הבסיקלטה ברמה של רוביניו(עד אז היה קצת ביישן ונרגש) אבל ההמשך לא היה טוב. ממש בסיום המחצית תיאו הרננדס קיבל כדור בצד שמאל ושלח מסירה אדירה לבנזמה לו נותר רק לדחוק לרשת ועם סרט הקפטן הוא בהחלט עשה זאת, 2:1. 

המחצית השנייה הייתה פחות טובה ברמה בין היתר בשל החילופים הרבים. חילוף משולש של טוני קרוס-איסקו-אסנסיו בדקה ה-77 היה אמור לתגבר את ריאל מדריד בדרך אבל היא לא הצליחה להשיג את השיוויון. דני סבאיוס הראה קצת ניצוצות והיה הפליימקר שלנו בדקות ששיחק בניגוד לגארת' בייל שלא הצליח להותיר חותם וירד לנוח אחרי מחצית אחת. ראול דה-תומאס רשם החמצה מזעזעת סמוך לסיום ולא הצליח לקנות את עולמו. ניסוי כלים ראשון שאף אחד לא התרגש ממנו יותר מדי והנה לכם ז'וזה האקס("ריאל מדריד גדולה מכל שחקו") והמאמן לופטגי יכלו להתחבק ולחייך.

"הצוות הראה המון אופי, היו הרבה דברים טובים", סיכם המאמן, "הקבוצה הזו מוכשרת מאוד, הגיל הממוצע שלנו במשחק היה פחות מ-20. אני רוצה להפיק את המיטב ממה שיש לי ולא אדבר על שחקנים אחרים", בעוד אודריוסולה התרגש מהבכורה בריאל מדריד גם אם במשחק לא רשמי. "זה רגע גדול, רגע ענק". וינסיניוס יודע שהוא יצטרך לעבוד קשה יום אחר יום כדי לקבל הזדמנויות, בעוד מרקוס יורנטה אמר שלכל מאמן הרעיונות שלו וריאל מדריד מסתגלת לשיטה של לופטגי ושכריסטיאנו רונאלדו הוא היסטוריה. בתקשורת פירגנו כשב-AS נכתב 'רק '9' היה חסר' ודיברו על ניצוצות של ריאל מדריד ועל קצב מהיר ומשחק מסירות יפה ביחס למשחק הכנה ראשון.
תגובות