אודריוסולה מצטרף

אפשר לקרוא לו גם 'הרכש הראשון': ריאל מדריד משלמת את סעיף השחרור(40 מיליון יורו) של המגן הימני הנפלא של ריאל סוסיאדד, אלבארו אודיורזולה בן ה-22 שפרץ בעונה האחרונה וכבר הגיע לסגל נבחרת ספרד. מחליף הולם לקרבחאל! ברוך הבא!


כתב: דור רומנו | תאריך: 05/07/2018

'כדורגלן מחשמל', מגדירים את אודריוסולה במארקה, אבל גם מי שלא נחשב ל-'עכבר כדורגל ספרדי' מכיר את המגן הימני של ריאל סוסיאדד שפרץ בעונה האחרונה, ובעצם יש לו הכל - הוא ספרדי, הוא שחקן צעיר, הוא משחק עם תעוזה וחוצפה התקפית והוא לא מפחד מאף-אחד.  לפני שנה וחצי הוא עוד הפסיד לקסטיליה עם קבוצת המילואים של סוסיאדד, אבל זה עניין של גורל והילד שמחוזר ע"י ריאל מדריד עוד מינואר ואפילו אוקטובר - יילבש לבן. ריאל שילמה את סעיף השחרור שלו, 40 מיליון יורו, והוא יהיה יותר יקר מאסייר יירמאנדי בזמנו(נאחל לו הצלחה גדולה יותר), והילד חתום לשש עונות. ריאל מיהרה להודיע על כך רשמית באתר הרישמי.

ב-2015/16 עוד היה חלק מריאל סוסיאדדB, בעונה אחר-כך כבר התנדנד בין הקבוצה הצעירה לבין הקבוצה הבוגרת ורשם 15 הופעות(כשמרטינס וזאלודה היו פצועים הוא שיחק נגד מאלגה בחוץ ורשם את הופעת הבכורה), והפריצה הגיעה העונה(למרות שבאופ"א בחרו בו כחלק מנבחרת התגליות עוד ב-2017), במקביל עם השתלבותו בנבחרות הצעירות של ספרד. כבר בהופעת הבכורה שלו בנבחרת הצעירה עם סלאדס, באוקטובר השנה, הוא בישל פעמיים נגד אלבניה,  והגיע הרגע הגדול שלו גם בנבחרת הלאומית נגד שוויץ לפני המונדיאל(1:1) כשבהופעת הבכורה שלו כבש שער נהדר. הוא נכלל בסגל 23 השחקנים של ספרד למונדיאל ומהירות השיא שלו העונה הייתה 35 קמ"ש. אודריוסולה רשם 35 הופעות ליגה(4 בישולים) ו-6 משחקים באירופה, כולל שער נגד זלצבורג. כאן תוכלו לראות חלק מהביצועים שלו.

כעת לדני קרבחאל הנפלא תהיה תחרות כאשר אשרף צפוי לעזוב בקרוב לבורוסיה דורטמונד - מדברים על השאלה לשנתיים, ושאלות נוספות לגבי הסגל יתבהרו אט-אט. נקווה שהוא יצליח יותר בהשוואה לשחקנים צעירים שהצטרפו בקיץ הקודם. טרם פורסם מתי יוצג רשמית במדי הקבוצה.

 
תגובות