מחכים שייגמר

הטירוף של הפיחואן וההרכב החזק של סביליה שהייתה חייבת את הנקודות - היו קצת יותר מדי עבור ריאל מדריד שכרגיל טעתה בהגנה. כשהשחקנים נשמרים בצמר-גפן לקייב ואלה שעל המגרש גם כן עם הראש בצ'מפיונס - זה מה שקורה. סביליה כבר הובילה בשלושה שערים אבל בורחה מאיורל צימק וראמוס דייק בפנדל השני, 3:2 בסיום


כתב: דור רומנו | תאריך: 10/05/2018

אפילו החולצה הכחולה המרגשת לא עשתה את שלה הפעם. זו של הסופר-קופה בימי אוגוסט העליזים וה-5:3 המשוגע נגד בטיס בין היתר. פייר? חשבנו שאולי דווקא משום שאין על מה לשחק - נראה ריאל מדריד משוחררת, אבל זו לא בדיוק ריאל מדריד B. והראש בקייב - בפעם הראשונה ולא אחרונה שנכתוב את זה. אפילו נאצ'ו ולוקאס ואסקס שתמיד מחוייבים - נראו באווירת סוף קורס. סביליה הייתה חייבת את הנקודות וסימנה את ה-V הקבוע שלה על ריאל בפיחואן.

את הקלישאה המוכרת 'אנחנו ריאל מדריד' לא צריך לספר לכם. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק, וכשלוח התוצאות הראה סביליה - 3, ריאל מדריד - 0, באמת שלא רצינו להתבזות. אבל יש רצוי ויש מצוי. להוציא חודשיים טובים בסיבוב השני - זו עונת ליגה מחורבנת, וזידאן שם את גמר הצ'מפיונס מעל הכל, ובצדק. הקבוצה מגיעה לסיום העונה עם הלשון בחוץ פיזית ומנטאלית, גם בשל הפציעות, כשגם בהרכב מלא היא לא משחקת טוב כבר זמן מה - מאז הדרבי, והפיחואן הוא מקום בו אנחנו מפסידים בדרך-כלל גם בהרכב הראשון. והיום: בנזמה, קאסמירו וראמוס לא נחו. אחד לא איים על השער, השני עשה את מה שהוא יכול וראמוס חלם בהגנה וכבש בהתקפה כשהיה כבר מאוחר. בלי כריסטיאנו ומרסלו אין לנו התקפה וזה לא חדש.

על המחליפים שהגיעו בקיץ כבר כתבנו מספיק. הם עדיין ילדודס, לא בשלים. לא לקחו את הצ'אנס. ודני סבאיוס קיבל מעט מאוד הזדמנויות, אחת מהן היום, אבל זה קשה. בטח כשהראש של החברים במקום אחר. סביליה כבשה שער ראשון אחרי כדור ארוך ושיתוף פעולה טוב של החלוצים, בשער השני בדיוק על המחצית היה לנז'ונזי את כל הזמן שבעולם בתוך הרחבה שלנו להשתלט על הכדור החוזר ולפרגן לבלם, והשער השלישי היה שער עצמי ביזארי של ראמוס מזווית אפס, נוהל הליגה, בקיצור. הגנה טיילת ו-'נופלים בפרטים הקטנים', כמו שאמר נאצ'ו שהוא קצת עדין מידי, כמו המשחק שלו.

הדקות האחרונות קצת המתיקו את הגלולה המראה. ראמוס לא אוהב להחמיץ פנדלים, ועוד קודם לכן בורחה שמר על המספרים הקלאסיים שלו ומוטב עבורו שייצא להשאלה בקבוצה אחרת.  בכל-מקרה, המשחק הזה היה מעניין בערך כמו שריקות הבוז של הקהל של סביליה לקפטן ראמוס. המקום השני לא היה בהישג יד בין-כה, ונקווה שלפחות במשחק הבית האחרון של העונה הקהל יוכל ליהנות קצת ולראות את הרשת זזה. זה יקרה בשבת נגד סלטה ויגו, כאשר את העונה נסיים במדריגל אצל ויאריאל. אל תשכחו, כל קבוצה הייתה רוצה להתחלף איתנו ולשחק בגמר בקייב. עוד 16 יום..
תגובות