כותרות העיתונים הבוקרכתב: צוות האתר | תאריך: 04/04/2018

שער המארקה::

'הגול'| אומרים שתמונה שווה אלף מילים ובמארקה נתנו למספרת לדבר בעד עצמה| כריסטיאנו כבש שער היסטורי במספרת שגרם לקהל המקומי בטורינו להריע לו גם כן| בסיקור באתר נכתב - 'כריסטיאנו מנצח את השמיים' והוסיפו שהגולאסו היה זה ששבר סופית את יובה והביא את ריאל מדריד במרחק נגיעה לחצי הגמר. 'קארדיף הוא נצחי, ריאל מדריד לא התעוררה מהחלום והפעם היא רוצה לעשות את ההיסטוריה שלה בקייב. עבור יובנטוס המצב לא ניתן לשינוי. האלופה האיטלקית שוב התמוטטה מול כריסטיאנו רונאלדו, מלך הכדורגל של היבשת שגזר את דינה. הקבוצה של זידאן, בתחרות שהיא אך ורק שלה, חדה יותר ורואה את האופק והשמיים של קייב. הלבנים לא יורדים מהעננים באירועים האירופאים הגדולים'.

'ריאל המשיכה במנהג המבורך מבחינתה בשנים אלה. הם השיגו הערכה עצמית וביטחון נגד פאריס, ואז סימנו V וכבשו גם את טורינו. כריסטיאנו עשה די-סטפאנו שכבש נגד יובה בשנות ה-60 בטורינו. כריסטיאנו עם צמד חמישי העונה במפעל, השאיר שער למזכרת, כזה שייכנס להיסטוריה, למקדש של תור הזהב השני של ריאל מדריד. שער השנה לבינתיים'.

'כריסטיאנו מעטר את האגדה שלו' - עוד כתבה מפרגנת במארקה. 'זה היה ב-3 באפריל 2018, קרבחאל הגיע לקו הרוחב ושלח את הכדור ללב הרחבה. כריסטיאנו החליט לתפוס טיסה ולעלות באוויר. המטרה שחלם עליה כל-כך הרבה פעמים וניסה - הגיעה בול בזמן, בלילה בלתי-נשכח לריאל מדריד, והאצטדיון בטורינו ידע לקום ולמחוא כאפיים. לך-42 אלף האוהדים לא הייתה ברירה כדי להיכנע 'לרוצח', השחקן שתמיד עושה להם נזק, תשאלו את בופון. 'רונאלדו הוא מכוכב אחר', אמרו בתקשורת האיטלקית. אפילו לברון ג'יימס צייץ אחרי הגול של כריסטיאנו. כולם ידברו על השער במספרת, אבל זה היה ערב ענק בלי קשר, גם הגול המהיר בדקה השלישית עם החלק החיצון של רגל ימין. שוב היה מהיר מכולם וחד ברחבה, כמו הגול הראשון בקארדיף. יש לו 14 שערים העונה במפעל והפך לשחקן היחיד שכבש בעשרה משחקים ברציפות. אין תיעוד או משהו מוכח לכך שאפשר להמר נגדו. מה יהיה הדבר הבא?

'מה חסר לו', כתב קרלוס קארפיו על כריסטיאנו בטור דיעה במארקה. 'הוא חיפש את זה כל-כך הרבה זמן ואחרי הרבהע מאוד שנים - זה סוף-סוף הצליח לו. מה שהיה חסר לו. ואני לא מתכוון לגול הנפלא במספרת. אלא על התשואות המרגשות והאציליות של הקהל של יובה שהבין שתם חלום הצ'מפיונס. זה היה רגע ייחודי שלו במגרש, בקריירה. הוא קיבל כבוד והרבה כנות. תמיד כריסטיאנו סיפר שאחד מהרגעים היפים בקריירה שלו היה כשהקהל של יונייטד ב-2013 הריע לו כשחזר. ואז הוא כבש וכמובן לא חגג. התשואות של אתמול שונות לחלוטין, אמיתיות יותר, אין בינו לבין הקהל של יובה קשר, להפך. רק לפני עשרה חודשים הוא שוב הרס להם את העונה. שחקן ייחודי.

במארקה הזכירו עשרה מקרי עבר בו שחקן יריבה קיבל ריספקט מהקהל המקומי אחרי שנתן הצגה, ואוהדי כדורגל אמיתיים ידעו להעריך. כן, כמובן עלה שמו של רונאלדיניו בקלאסיקו ההוא וגם דל-פיירו שקיבל תשואות מהברנבאו בשלב הבתים ב-2008/09. מראדונה גם כן קיבל תשואות מאוהדי ריאל מדריד אם כי זה קרה במשחק גביע בתחילת שנות ה-80. אנחנו נעדיף להיזכר ברונאלדו-פנומנו שהרשית שלושער באולד-טראפורד ברבע הגמר. 

שער ה-AS::

'מאיזה כוכב לכת הגעת?'| ב-AS העתיקו את הכותרת מסיקור המשחק ושמו אותה גם בשער העיתון| כריסטיאנו עלה לגובה של 2.23 מטר בעת המספרת| כריסטיאנו אחרי המשחק:"זה היה גול בלתי-נשכח, אני מודה לקהל של יובה"| בופון:"הוא נולד לנצח משחקים. הוא ברמה של פלה ומראדונה(ומסי)"| בסיקור באתר נכתב - 'כריסטיאנו כבש שער עוצר נשימה במשחק שהיו גם רגעים בו ריאל מדריד סבלה ושרדה. 14 שערים העונה יש לכוכב בליגת האלופות והוא עדיין רעב. גארת' בייל, מנגד - לא שיחק לרגע'. 

'כריסטיאנו הרחיב את המוזיאון עם יצירה עכשווית טרייה. הוא המשיך את פסטיבל קארדיף ויובנטוס גם אתמול. ולריאל מדריד יש פשוט שחקנים טובים יותר מיובה'. עוד נכתב - 'ריאל מדריד הייתה בטראנס של הצ'מפיונס, כמו בפאריס, כמו בגמר של הזכייה אשתקד, המפעל שהוא שלה. אחרי ניסיון ללחוץ גבוה בשלב מוקדם, יובה שקעה. נכתב שאף קבוצה איטלקית לא התמודדה עם ריאל בצורה כה טובה כמו יובה לאורך שנים אך לא יותר. זידאן בחר את איסקו בהרכב, והוא כל-כך לא צפוי, אולי הדבר הכי לא צפוי בכדורגל העולמי. והציונים? כריסטיאנו קיבל 3 כוכבים וכך גם השוער קיילור, מרסלו, ראמוס, טוני קרוס.

גלרייה יפה של כותרות העיתונים מרחבי העולם[מתוך ה-AS] - לחצו כאן
תגובות