ראמוס: "כריסטיאנו בכושר מפחיד" | זידאן: "עשינו משחק יוצא דופן"כתב: צוות האתר | תאריך: 04/04/2018

מייד עם סיום הפארדיטזו על אדמת איטליה, כיאה למשחק גדול, החבר'ה לא רק רצו להתראיין בתקשורת אלא גם לפרסם משפט-שתיים לאוהדים ברשתות החברתיות. כך עשה הקפטן ראמוס עם 'לילה של ריאל' וכן לוקאס ואסקס(שבעצם 'אחראי' למספרת של כריסטיאנו') שכתב 'גאה להיות חלק מהקבוצה הזו. ריאל מדריד תמיד רוצה יותר'. אלבארו ארבלואה האקס האהוב צייץ בטוויטר מה שהפך לויראלי, וריגש - "כריסטיאנו יכול לעזוב את כדור הארץ ולשחק על מאדים. הוא עשה כבר הכל". הקפטן בופון ששוב סבל מכריסטיאנו, פירגן לו ואמר - "הוא ברמה של מראדונה ופלה(וגם מסי)". והנה מה שהיה לצד המנצח לומר לאחר המשחק:

המאמן זידאן הגיב כך, בדיוק כמוכם, הלם מוחלט, אחרי שכריסטיאנו כבש מספרת מהסרטים. לאחר המשחק הוציאו ממנו ציטוט - "הגול שלו הוא אחד הגדולים בהיסטוריה של ליגת האלופות, אני אפילו קצת מקנא בו["אבל הוא לא יפה כמו שלי"]. התגובה שלי טבעית, אני לא רק מאמן כדורגל אלא גם אוהד. אני שמח על מה שהוא עשה, אין דברים כאלה" בהקשר של כריסטיאנו, זידאן הסכים עם בופון.. זידאן נשאל האם זה היה קל יותר משזה נראה ואמר - "ליובה היו רגעים חזקים וטובים והם הכניסו אותנו לקושי, סבלנו, אבל ניצחנו 3:0 בדרך מעולה ואני מאושר. זה לא קורה הרבה שיובנטוס מפסידה 3:0 ובטח לא אצלה בבית".

לגבי איסקו. "הוא שיחק נהדר ואני שמח בשבילו, הוא חזק מנטאלית, הגול הראשון הגיע בזכותו, הוא תקף בשלב מוקדם והפתיע. הוא היה גדול במשך 10-15 דקות, באמת אדיר, ובשאר הזמן הוא הקריב כמו החברים שלו. אני שמח על המשחק שלו ועל שאר הצוות. זידאן נשאל האם בייל שלא שותף הוא אחרי אסנסיו או לוקאס בהיררכיה - "התשובה היא לא. הוא לא שיחק אבל משום שאחרים עשו עבודה אחרת. יש לנו דרבי בראשון והוא צריך להיות מוכן". על עתידו - "אני מרגיש טוב במדריד, במועדון הגדול הזה. התוצאות הן מה שקובעות. אני רוצה להישאר ונראה מה יהיה".

סרחיו ראמוס אמר - "אני מופתע מהשער של כריסטיאנו, זה נהדר, אבל אני רוצה לפרגן לכל השחקנים על עבודה קולקטיבית נהדרת", והמשיך בקו הזה - "היה לנו משחק שלם, עשינו צעד חשוב, התוצאה נהדרת והכל הסתדר כפי שתיכננו, ואפילו שמרנו על שער נקי". שוב בחזרה לכריסטיאנו - "הוא בכושר מפחיד, הלוואי וזה יישאר ככה עד סיום העונה". על הריספקט מהקהל של יובה - "מגיעה לו ההכרה הציבורית הזו, הוא מיוחד". ראמוס אמר שיובה הייתה יכולה לכבוש אמנם אבל גם ריאל מדריד החמיצה. לגבי הכרטיס הצהוב שימנע ממנו לשחק בגומלין - "דחפו אותי, זה לא הוגן, אבל זה לא כזה נורא".

השוער קיילור נאבאס דיבר על ההדיפה הנהדרת מול היגואין או יותר נכון התייחס לקבוצה עצמה - "צריך להיות מרוצים מאוד ממשחק כזה, ניצחנו 3:0 יריבה גדולה. נהיה צנועים עם רגליים על הקרקע ונעבוד קשה גם בגומלין כדי שלא יהיה ספק לגבי חצי הגמר. אנחנו מסוכנים אבל לכל קבוצה יש את הנשק שלה. יש לנו יתרון אבל המטרה לא הושגה". על הגול של כריסטיאנו - "לא הייתה לו ברירה אחרת, הוא קפץ לגובה מדהים ותקע את זה איפה שאף שוער לא היה הודף, שער מושלם". לגבי העונה הבאה - "יש לי חוזה, אני רגוע ועובד טוב, העתיד - רק אלוהים יודע, מה שאגיד זה חסר תועלת, אני נהנה מכל רגע בקבוצה ובטח במשחקים כמו היום, יש לי ביטחון ואמון מחברי הצוות והמאמנים".

גם דני קרבחאל, שבישל את השער, התייחס לגבי השאלה: כריסטיאנו בגלאזגו או זידאן - שניהם נפלאים ומרגשים אבל הגול של המאמן שלנו עדיף!"(צוחק), "משום שזה היה בגמר, זה חשוב יותר". די-סטפאנו, פלה, מראדונה או כריסטיאנו - "כולם כתבו את שמם בהיסטוריה ועכשיו כריסטיאנו הוא האיש וכולם נהנים ממנו". על מחיאות הכפיים בטורינו - "קהל שמבין כדורגל צריך להעריך יריב כמוהו". על הגומלין - "זה תלוי בנו אבל יובה יודעת לתקוף, היא תבוא לתקוף ואין לה מה להפסיד". על איסקו - "המאמן מתקשה לבחור את ה-11 בנקודה הזו, וזה מובן, אבל איסקו עשה משחק נהדר ואנחנו גאים בו. כולנו יחד".

כריסטיאנו רונאלדו עצמו, גיבור הערב, התראיין לאופ"א לשם שינוי וקודם כל הודה לקהל של יובנטוס על המחווה ומחיאות הכפיים. "אני מודה לקהל של יובה, זה רגע מדהים בשבילי, זה עדיין לא קרה לי בקריירה. לא ציפיתי לכבוש שער כזה, זה שער מיוחד עבורי, חיפשתי גול כזה הרבה זמן והוא אולי היפה בקריירה שלי, זה זיכרון מעולה" כריסטיאנו המשיך וביקש לפרגן לקבוצה שניצחה בצורה מרשימה עם שלושה שערים במגרש מאוד קשה. "עשינו הגנה מעולה וזכינו בכדורים ואז כבשנו". על חצי הגמר הוא עדיין לא חושב. "ליגת האלופות זה המפעל שלנו, אנחנו אוהבים אותה. אבל נהיה זהירים".

 
תגובות