כריסטיאנו ולא יותר

הפנומן הפורטוגלי המשיך את קצב הכיבושים המסחרר שלו ומנע מריאל מדריד את חוסר החשק הקבוע בליגה עם צמד שערים, אחד בכל מחצית, כשגולת הכותרת היא שער הניצחון בדקה ה-84 אחרי הרמה של קרבחאל. עוד היילייטיים: הופעה לא משכנעת לאיסקו ובייל.


כתב: דור רומנו | תאריך: 10/03/2018

כריסטיאנו ולא יותר. פעמיים כריסטיאנו וזהו-זה. אבל גם זה מספיק נגד רוב קבוצות הליגה, ולא חשוב כמה הן בטירוף על המשחק(אייבר, בעונה המוזרה הזו בליגה 'חולמת אירופה'. דמיינו כאן שוב את המנטרה הקבועה על ‘כמה חבל שהוא לא התעורר חודש קודם’ כך שאולי היה סיכוי לזכות באליפות, ולא מאבק על המקום השני נגד אתלטיקו במקרה הטוב - כי זה ממש לא מעניין. 14 שערי ליגה בסיבוב השני אחרי 4 בלבד בסיבוב הראשון. זו עונה כושלת כי הצ’מפיונס היא מעין אשלייה, לכו תדעו מה יהיה הלאה ברבע הגמר, הליגה היא הלחם, כמאמר הקלישאה. בסיבוב הקודם גם היינו מפסידים משחק כזה אחרי השיוויון של אייבר. כריסטיאנו עם 2 מ-4 בערך בהזדמנויות  אבל שימו לב לתנועה שלו בגול השני, נפלא. כריסטיאנו מנע את נפילת המתח הקבועה שלנו בליגה, בטח אחרי הספיגה המיותרת בקרן בפתיחת המחצית השנייה והוא השווה את מס’ השערים שלו מעונת הבכורה בלבן אגב - 33 שערים(ב-34 משחקים).

מעבר לכך, הקבוצה ‘במוד ליגה’ טיפוסי: פתאום אין התלהבות למרות ששחקנים מקבלים הזדמנות להוכיח(אתם יודעים במי מדובר). מה זה 'מוד ליגה?' - בעיקר לגבי ראמוס והטעויות, מרסלו והחזרה המאוד איטית להגנה\מרווח גדול לשחקן התוקף, וטוני קרוס שחזר להרכב יחד עם מודריץ', תמיד ‘גיבה’ את עצמו עם סטט’ מסירות והפעם היו לו איזה 67% (36 מסירות מדויקות מתוך 54) - די רע  בגדול, מה ששיכנע אפילו את זידאן להוציא אותו בזמן החילוף הכפול שלנו. מצד אחד, קארים על הספסל בשעה טובה ומוצלחת, ואלו בשורות מעולות, אבל לוקאס ואסקס ואסנסיו גם כן אז ההרכב ‘החלש’ שיחק היום? אנחנו די מבולבלים.

כמובן שהמפסידים הגדולים הם אלה שעלו מהספסל בפאריס וקיבלו היום את חולצת ההרכב ולא ממש הופיעו. גארת' בייל אמנם סידר מצב הבקעה מעולה לכריסטיאנו בכדור רוחב ואפילו כמעט כבש בעצמו בנגיחה שהלכה סמוך לקורה - אבל הוא לא נראה כמו שחקן מוביל. איסקו מוביל כדור בלי ביטחון, לא אפקטיבי וגם היום לא השלים 90 דק'. השורה התחתונה: שניהם ממש לא הוכיחו שמגיע להם לשחק ב-11, והם בבעיה. מצד שני, רוב משחקי הליגה להוציא אולי את הדרבי והקלאסיקו הולכים להיראות ככה. לטוב ולרע..

 
תגובות