שנה חדשה, בעיות ישנות
ספיגה מהירה, פציעה של בייל, התבנקרות תמוהה שמסתיימת בספיגה צפויה - ריאל מדריד הציגה את כל הרפרטואר השלילי שלה ופתחה את 2019 עם תיקו מאכזב בויאריאל. בנזמה ו-וראן ביטלו יתרון של קסורלה במחצית הראשונה, אבל מחצית שניה של אפס כדורגל הסתיימה בשער שיוויון של המארחים. הפער מהמקום הראשון: שבע.
לקראת ויאריאל
ריאל מדריד מתחילה את 2019 עם משחק השלמה לא קל נגד ויאריאל הלחוצה בלה-קרמיסה(מחר, 22:30), ורוצה להתחיל את השנה החדשה ברגל ימין ולהישאר צמודה למוליכות. יורנטה ייעדר וקאסמירו יחליפו.
אלופי העולם
גם כשבבית המצב עגום, בזירה האירופית והעולמית יש רק מועדון אחד בשנים האחרונות. ריאל מדריד זכתה באליפות העולם למועדונים בפעם השלישית ברציפות אחרי 4-1 בלי מאמץ מיוחד על אל-עין. לוקה, יורנטה הנהדר, ראמוס ושער עצמי עם עזרה של ויניסיוס סגרו את שנת 2018 כפי שהתרגלנו: בהנפה.
ביג אין ג'פן
שלושער של גארת' בייל בעשר דקות הכריע את היפנים החביבים של קאשימה, שלא ממש איתגרו את שחקנינו המנומנמים. בשבת הקרב על התואר והפאץ' על החולצה מול המארחת המפתיע אל-עין.
אייקס!
הגרלת שמינית גמר הצ'מפיונס חייכה לריאל מדריד כאשר נותרו שתי אופציות ומהכדור נשלפה אייקס ולא ליברפול. הקבוצה ההולנדית משחקת כדורגל נהדר וחוזרת לנוק-אאוט לראשונה מאז 2005/06. המשחק הראשון בהולנד, הגומלין בברנבאו
12345678910...>>