רוק 30
ריאל מדריד בחופשת הקיץ כבר מזמן, אבל שחקן אחד כן משחק כדורגל ולא רוצה שהעונה תיגמר: קארים בנזמה. החלוץ הצרפתי כבש שלישייה נגד בילבאו במחצית השנייה בדרך ל-0:3 והוא אחראי בעצם לכל השערים של הקבוצה באפריל. בנזמה הגיע ל-30 שערים העונה, רחוק רק שלושה מקביעת שיא חדש
רק קארים
כותרות העיתונים הבוקר אומרות הכל: שוב קארים בנזמה היה היחיד שהופיע למשחק, כבש והציל אותנו מהפסד נוסף. העובדה שבנזמה הוא שחקן העונה הבלתי מעורער שלנו רק מדגישה כמה הסגל חייב לעבור מהפכה בקיץ.
קארים לעת צרה
אייבר כבר הובילה בברנבאו והרגישה מאוד בנוח אבל החלוץ מנע מבוכה עם צמד שערים ובהמשך גרם אפילו ללוקאס ואסקס להתפקע מצחוק אחרי שתי החמצות ענק. ריאל השיגה 1:2 קשה לעיני הברנבאו המתרוקן ועדיין יכולה לסיים במקום השני על חשבון אתלטיקו.
עוד שמונה ודי
ריאל מדריד נכשלה במבחן הראשון האמיתי שלה תחת המאמן זידאן שצריך לזכור: הוא אינו קוסם. בעוד שמונה מחזורים תגיע לקיצה אחת העונות החלשות שידע המועדון בעשורים האחרונים, ואיזה מזל שעם הכרטיס לליגת האלופות. בנזמהצ צימק בגארבץ'-טיים.
לקראת ולנסיה
ריאל מדריד יוצאת מחר (22:30, שידור ב-One) למאסטייה של ולנסיה למשחק סופר קשה. בעבר משחק כזה היה מכניס אותנו לטירוף והפעם קצת פחות, אבל החבר'ה צריכים לסיים את העונה בכבוד. זידאן יחזיר להרכב את השחקנים הבכירים שנחו
12345678910...>>