לקראת ויאדוליד
אחרי הטרגדייה וההדחה מליגת האלופות בברנבאו בשלישי האחרון, ריאל מדריד תחל מחר(21:45) את סדרת 12 משחקי הגארבץ'-טיים במטרה לסיים את העונה בכבוד. חצי קבוצה פצועה, היתר בלי חשק, וסולארי על זמן שאול.
סופו של עידן
אחרי 8 חצאי גמר ו4 גביעי אלופות, ריאל מדריד שוב מודחת בשמינית הגמר. אחרי שאיבדה סיכוי לאליפות והובסה גם בגביע, ריאל מדריד סוגרת שבוע שחור ומסיימת את העונה כבר בחודש מרץ. גם זה קורה בחיים. אבל עכשיו, הגיע הזמן למהפכה.
לקראת אייקס
אלופת אירופה רוצה לשים בצד את המשבר הגדול ומנוע קטסטרופה נגד אייקס בגומלין בברנבאו לאחר ניצחון 2:1 בהולנד בדרך לשלב רבע הגמר. הקפטן ראמוס ייעדר, בייל צפוי לחזור לספסל.
שידור חוזר
שוב ריאל שיחקה לא רע והגיעה למצבים, שוב הייתה חסרת תאכלס, שוב בארסה ניצחה בברנבאו בחצי הילוך. הפעם זה נגמר רק ב1-0. הטוב: המהפיכה בסגל שאנחנו כל כך מייחלים לה קרבה. הרע: בשלישי אייקס בברנבאו מול שחקנינו הסחוטים במקדש שכבר מזמן אינו מבצר.
לקראת ברצלונה
שוב הברנבאו מארח, שוב קלאסיקו, שוב טירוף(מחר, 21:45, ערוץ One). אין זמן להיכנס למרה שחורה. המשחק הזה לא יקבע שום דבר עבורה במסגרת הליגה אבל ריאל מדריד רוצה לתקן את הרושם מיום רביעי ולקחת המון, בעיקר לקראת הצ'מפיונס. הפעם זה יהיה אחרת?
12345678910...>>