כדור הזהב 2017 - ריאל מדריד משתלטת: מודריץ' חמישי, ראמוס שישי


כתב: צוות האתר | תאריך: 07/12/2017

הערב בשעה 21:00 יתחיל הת'אכלס, הדבר האמיתי, אבל בצרפת, ליד מגדל אייפל, אירגנו אירוע יפה מאוד ועשיר לקראת הענקת תואר כדור הזהב לשנת 2017. כריסטיאנו כמובן שואף לזכות בכדור הזהב בפעם השלישית בארבע השנים האחרונות, כמס' הזכיות של ריאל בצ'מפיונס, אגב, ולהשתוות לליאו מסי, שיאן הזכיות שזכה בתואר 5 פעמים. בינתיים ב-'פראנס-פוטבול' מטפטים לנו את דירוג 30 השחקנים הבכירים, ככה לאט-לאט. כריסטיאנו המריא לפריז בשעות הצהריים, כרגיל, עם הרבה סטייל ובשעה 19:15 שעון ישראל הגיע למלון. הנשיא פלורנטינו פרס, על תקן 'האולטראס'(לא באמת) גם יכבד את האירוע בנוכחותו כמובן יחד עם ראול ורוברטו קרלוס. גם האקסים קאקא ופאביו קנבארו באירוע.

מהנציגים שלנו, קארים בנזמה דורג במקום ה-25| ואחריו הגיעו טוני קרוס(17) ומרסלו(16)| איסקו הגיע הכי קרוב לעשירייה כשדורג במקום ה-12 לפני שמות כמו דה-ברוינה(14) ולואיס סוארס(13). בהחלט חשבנו שלוקה מודריץ' וסרחיו ראמוס נשמרו לסוף, והקפטן שלנו דורג במקום השישי, כשהוא מקדים שחקנים כמו לבאנדובסקי ואמבפה. לוקה מודריץ' הקדים אותו וסיים במקום החמישי.

בשנה שעברה לריאל מדריד היו שישה נציגים. גארת' בייל הגיע הכי רחוק חוץ מכריסטיאנו כשדורג במקום השישי עם 60 נק'. פפה היה במקום התשיעי עם 8 נק'. קרוס ומודריץ' דורגו יחד במקום ה-17 עם נקודה אחת כל-אחד וראמוס סיים במקום ה-20 ללא נקודות עם עוד תשעה כמו היגואין, נוייר, אגווארו ואחרים.