יש ספסל, וגם כריסטיאנו ישנו - כותרות העיתונים אחרי דורטמונד


כתב: צוות האתר | תאריך: 07/12/2017

בעונה צוננת כזו, גם ניצחון חסר חשיבות כמו ה-3:2 אמש על דורטמונד בברנבאו - מוציא מהתקשורת במדריד טוו-מאץ'. הדיבורים על הספסל החלש וחוסר האמונה של זידאן בשחקני הרכש - השתנו מעט. "יש כריסטיאנו, וגם הספסל ישנו", כתבו בשער ה-AS ועל רקע התמונה של כריסטיאנו מסובב לרשת, נכתב למטה שסבאיוס הביא לשיפור כשבורחה מאיורל ולוקאס ואסקס כבשו. בשער המארקה כתבו - "הזהב בנעליים שלו", וכמובן גם בעיתון ציינו שכריסטיאנו הוא השחקן היחיד שכבש בכל ששת המשחקים של שלב הבתים בצ'מפיונס, וקרצו קדימה לעבר כדור הזהב שיוענק הערב, התואר שבאמת מעניין את כריסטיאנו. בסיקור במארקה כתבו 'מדריד פורחת עם כריסטיאנו' בעוד ב-AS שיחזרו את הכותרת משער העיתון.

כריסטיאנו אמר לאחר המשחק - "המטרה היא לזכות בפעם השלישית ברציפות בליגת האלופות", והוסיף - "שמחנו לסיים את שלב הבתים עם ניצחון. אני מאושר שעזרתי לקבוצה לנצח והצלחתי לכבוש. אני מאוד אוהב את השיאים. ליגת האלופות היא מפעל מיוחד עבורי". המאמן זידאן היה מרוצה מהניצחון ודיבר על פתיחת המשחק הטובה. הוא שיבח בעיקר את מרקוס יורנטה המחליף. הוא התחמק מהשאלה על רכש בחורף ואמר שזכייה שלישית בליגת האלופות היא רחוקה מאוד ואין טעם לדבר על כך, אבל שהוא משוכנע שהקבוצה תשתפר בפברואר. כמובן שרק הפציעה של ואראן, שבוודאות לא ישחק בשבת לפי מה שאמר - הרסה את החגיגה.

עוד שניים שעמדו באור הזרקורים היו בורחה מאיורל ולוקאס ואסקס, שכבשו אתמול והפכו לשחקנים היחידים של ריאל מדריד שכבשו העונה גם בליגה, גם בגביע וגם בצ'מפיונס. עבור בורחה מאיורל שכבש בטאץ' נהדר בשער הראשון, היה מדובר בשער בכורה בקריירה בליגת האלופות והוא העלה תמונה לרשתות החברתיות וכתב על השמחה הגדולה שלו. בינתיים יש לו העונה כבר ארבעה שערים. 'מאיורל תמיד שם', כתב אלברו בניטו על החלוץ בטורו ב-AS, "הוא משחק מעולה ברוב הדקות שהוא מקבל".

במחצית השנייה לוקאס כאמור הצטרף אליו עם שער הניצחון. לוקאס פירגן לבורחה על השער ובהמשך אמר - "היינו צריכים משחק כזה כדי להחזיר את התחושה הטובה ולשחק את הכדורגל שאנחנו יודעים, המפתח הוא רק עבודה קשה. לגבי השער שלי - חיכיתי מחוץ לרחבה, שלחתי את הרגל ואני שמח שניצחנו". זה היה השער השני של ואסקס בצ'מפיונס כאשתקד כבש בוולה נגד לגיה ורשה אחרי בישול של אלבארו מוראטה.

ב-AS שיבחו את דני סאביוס הנמרץ שעלה מהספסל בדקה ה-58 והחזיר את השליטה לזכות ריאל מדריד. עם המספרים קשה להתווכח - הוא מסר 66 מסירות ופספס רק באחת, והציגו את מפת הנגיעות שלו בכדור. מעבר לכך הוא שלח בעיטה מסוכנת מתוך הרחבה ואיים על השער פעם נוספת. 'כניסתו הייתה משב רוח מרענן עבור הקבוצה' סיכמו באתר וציינו את המספרים הכוללים: 12 הופעות העונה בסה"כ עם 438 דק' בלבד, כשפתח בהרכב רק 4 פעמים - בשני משחקי הגביע ופעמיים בליגה(אלאבס - במשחק בו הבקיע צמד, ואייבר). האם שובו של קובא ימנע את ההתקדמות של סבאיוס?