ראמוס נכנס לטופ 10 שיאני ההופעות בריאל מדריד


כתב: צוות האתר | תאריך: 07/12/2017

הוא היה מעדיף לעשות את זה במשחק החשוב בשבת נגד האקסית סביליה בליגה, אבל סרחיו ראמוס , כהרגלו בקודש - הורחק נגד בילבאו בכרטיס אדום מס' מיליון בערך(לא באמת) והוא ייעדר בגלל השעייה(ועל הדרך הפך לשחקן עם הכי הרבה כרטיסים אדומים איי-פעם). אתמול, המשחק נגד דורטמונד היה חסר חשיבות לחלוטין אבל ראמוס היה יכול לסמן V נוסף ולהגיע לעוד הישג משמעותי: עם משחקו ה-542 בלבן הוא השתווה לאגדה גוטי במקום העשירי בטבלת שיאני ההופעות של ריאל מדריד בכל הזמנים. ראמוס משחק בלבן שלנו זו השנה ה-13 בעוד גוטי היה נדרש ל-15 עונות כדי להגיע למספרים האלה.

הקיץ ראמוס אסף כבר שני גביעים ואמר בהומור -"אני צריך להגדיל את ארון התארים בבית" והגיע ל-17 בסה"כ כשגולת הכותרת היא שתי זכיות רצופות בצ'מפיונס כקפטן ו-3 בסה"כ(אפשר לשכוח את הגול בדסימה?) יחד עם ארבע אליפויות ליגה. והמשחקים? והרי החלוקה: 377 משחקי ליגה, 108 משחקים באירופה, 51 משחקים בגביע המלך ועוד 6 במסגרות השונות - סופר-קופה וכדומה. שתי עונות השיא שלו מבחינת מס' המשחקים היו 2011/12 ו-2013/14 בהן רשם 51 הופעות. אשתקד תרם 11 שערים, הכי הרבה בקריירה שלו, ב-44 משחקים בלבד ובסה"כ כבש 70 שערים בלבן.

כבר העונה ראמוס יוכל לעקוף אגדה נוספת, הלא-הוא הקשר מיצ'ל שבאמתחתו 559 משחקים, והבא בתור הוא פירי המדורג שמיני עם 561 משחקים, בעוד ידוע לכם שראול(741 משחקים), קסיאס(725 משחקים) ומנואל סאנצ'יז(710) הן שיאני ההופעות. לאחר המשחק אמש אמר ראמוס - "זה היה משחק אינטנסיבי. לקראת סיום המחצית הראשונה הורדנו את הרמה שלנו לצערי והם ניצלו את זה, אבל השגנו ניצחון בזכות העקשנות ואני שמח, גמרנו את שלב הבתים בתחושה טובה". ראמוס אמר שהוא עדיין זקוק למסיכה אבל העדיף להשאיר אותה בצד במשחק הזה כדי להרגיש יותר בנוח.

"כדי לזכות בליגת האלופות אתה חייב לנצח את הקבוצות הטובות ביותר. שלב הבתים היה בסדר ועכשיו אנחנו מחכים להגרלת 1/8 הגמר", אמר ראמוס. "אנחנו חייבים להמשיך להשתפר ולהגיע לרמה הנדרשת כי רק כך נזכה בתארים. דברים לא תמדים הולכים כפי שאתה רוצה ומצפה אבל אנחנו על הנתיב הנכון כדי להשיג את השערים והתוצאות יגיעו". ראמוס לא הביע דעה על היריבות האפשריות אך אנחנו נספר לכם שהוא פגש את כולן חוץ מבשיקטאש התורכית.