כותרות העיתונים: בייל שוב נשבר | על מספרי האימה של הוולשי


כתב: צוות האתר | תאריך: 11/11/2017

בשער המארקה אמנם עשו הנחות לבייל וכנראה כבר השתעממו מלכתוב על הפציעות שלו, אבל ב-AS לא ריחמו: "בייל נשבר שוב", כתבו על הפציעה החדשה והקרע בשריר באימון שישבית אותו בין שלושה שבועות לחודש. הוא מחוץ לתוכניות לדרבי כמובן, יחמיץ גם את סיום שלב הבתים בצ'מפיונס וכמו שאנחנו מכירים אותו הוא גם בספק אדיר לקלאסיקו. בתקשורת במדריד כתבו בנמרצות על הפציעה החדשה של בייל ושלפו את המספרים האיומים בארכיון:

עוד בשער ה-AS כתבו שמאז שבייל הגיע הוא החמיץ 73 משחקים של הקבוצה, כמות בלתי-נתפסת. 'בייל שחקן יקר', כתבו בכתבה אחרת וחישבו שהוא מקבל 1.060377 מיליון יורו עבור משחק אחד. בחישוב נכלל סכום ההעברה מטוטנהאם וכן המשכורת השמנה שהוא מקבל(סה"כ 168.6 מיליון דולר). הוא שיחק רק 159 משחקים בריאל מדריד כשהוא פותח את עונתו החמישית בקבוצה. הוא שיחק רק 55% מהדקות ולגבי האתרים בספרד יש סטירה לגבי מס' הפציעות שלו. ב-AS מדברים על 19 בעוד במארקה כתבו שיש יותר.

"לבייל אין שום דבר רציני, זה פשוט מאמץ גדול שעלה", אמר זידאן אחרי דורטמונד ב-26 בספטמבר. לאחר-מכן דיברו על 'התכווצויות', אבל ההתכווצויות האלה התבררו כבצקת בכף רגל שמאל, כפי שטענו במועדון לאחר הדיווח על הפציעה והעימות עם מאמן ווילס. הבצקת השביתה אותו ל-45 יום בלי להתאמן עד החל בהכנות לקראת הדרבי. בריאל מדריד מבינים שהוא כבר ממש לא יהיה היורש של כריסטיאנו רונאלדו. השער בדסימה וכן בגמר גביע המלך נראה כמו זיכרון רחוק מאוד.

במארקה כתבו על 24 פציעות וצירפו את הגרף העצוב של בייל. 'בייל לא מצליח להתגבר על הסיוט שמבקר אותו כל לילה מאז הגיע לריאל מדריד - הפציעות', כתבו במארקה. רובן הן פציעות שריר שקשה לתכנן מראש. בייל הפסיד 17 משחקים בעונה שעברה מפגיעה בקרסולו, ועוד עשרה(מאז נובמבר, נגד ספורטינג ליסבון) בגלל בעיות שריר. בעונת הדסימה הוא הפסיד 15 משחקים ועוד 9 ב-2015/16 בגלל בעיות שריר. בשנתיים האחרונות רשם 31 ו-27 משחקים בהתאמה. אתמול נכתב במארקה שהוא החמיץ 40 מ-60 המשחקים האחרונים של ריאל מדריד.

ד"ר ריפול אמר חד וחלק שהפציעות בתדירות הזו מסכנות את המשך הקריירה של גארת' בייל ובמארקה העלו כתבה קצרה שבייל אמר למקורביו שהוא שבור והוא כל-כך רצה לשחק בדרבי ולהוכיח את עצמו. 'הפציעה החדשה היא כמו קנקן מים קפואים על הרוח של בייל', נכתב, ובכתבה מסכמים - גארת' בייל שוב מושבת - עד הפעם הבאה. חסוס סאנצ'ז מהמארקה כתב טור דיעה קצר ואמר - "הגוף של בייל שוב בגד בו, שימו לב שהוא לא היה בסביבה בכלל בשנה האחרונה", ודיבר על החמצת המשחקים הקריטיים עם ווילס במוקדמות המונדיאל, על גמר ליגת האלופות וגם מחזורי ההכרעה בספרד. בייל שברירי ועצוב על הגוף שלו המלא צלקות, אבל השורה התחתונה היא - "הספקות הם ענקיים. לא רק בהווה אלא גם המחשבה על העתיד - למה לא רכשו את אמבפה?"