כותרות העיתונים הבוקר: הקאמבק של ה-B-B-C?


כתב: צוות האתר | תאריך: 08/11/2017

 

שער המארקה הבוקר מביא את הנחישות של זידאן לקראת הדרבי לאחר פגרת הנבחרות, כשהוא מודע לבעיות בהתקפה. "נעבוד על החדות מול השער". 'כיוצא בזה', בתקשורת במדריד עלו שני דברים לסדר היום - 'הברית' והאמונה של המועדון בבייל כביכול, למרות כל הפציעות, וכן הטריו ההתקפי הנשכח שלנו, הלא-הם ה-B-B-C.

'ה-B-B-C לא ניתנים להחלפה', אמר זידאן בהצגתו לתקשורת כמאמן ריאל מדריד ב-4 בינואר 2016 ע"ח רפא בניטס. איסקו וחאמס סופסלו רוב הזמן וזידאן בנה על השלושה שהיו מהירים וחדים. הוא האמין בשערים ובכישרון שלהם ושלושתם היו בריאים ופתחו בגמר ליגת האלופות מול אתלטיקו בסאן-סירו. בשנה שעברה מנגד ריאל מדריד שינתה את פניה בגלל הפציעות ובשל הכושר הנפלא של איסקו, ו-4:4:2 היהלום הוכיח את עצמו וריאל לא הפסיקה לנצח. העונה רק מול מנצ'סטר יונייטד בסופר-קאפ האירופי וכן נגד ברצלונה בסופר-קופה הספרדי במשחק הראשון העונה, שלושתם היו בסגל אך לא שיחקו יחד.

המציאות כיום אחרת אבל זידאן שוקל לשחק עם שלושתם בדרבי ולנצל את העובדה שהם פטורים מהמשימות הלאומיות. כריסטיאנו קיבל מנוחה ממשחקי הידידות של הנבחרת, גם בייל לא זומן ובנזמה לא חלק מהטריקולור. לזידאן יש שבועיים לעבוד חזק עם ה-B-B-C שלא נמצאים בשיא כושרם כדי להחזיר את החדות כשהביקורת עליהם מבחוץ היא גדולה. אגב, השלושה שיחקו יחד רק ב-28 מתוך 106 המשחקים של זידאן בריאל מדריד(26%). במארקה העלו סקר אוהדים והם סקפטיים. 'האם ריאל תשתפר עם ה-B-B-C?', וכשלמעלה מ-8800 הצביעו, 46% מהנשאלים חושבים שלא.

אתלטיקו מדריד מעלה זכרונות טובים מהעונה שעברה עם שני השלושערים של כריסטיאנו, בדרבי האחרון בקאלדרון וכן בחצי גמר הצ'מפיונס ומעניין האם השלישיית תעשה את הבכורה יחד דווקא במטרופוליטאנו? פער 8 הנק' מבארסה לא משאיר לזידאן ברירות.

בכתבה התייחסו לכל אחד ואחד משלישיית ההתקפה שלנו. בנזמה - הברנבאו לא סולח לשחקן שחווה את הרגע הקשה שלו במדריד. המספרים, 2 שערים ו-2 בישולים ב-12 הופעות, שריקות בוז ועוד| גארת' בייל - נעדר למעלה מ-50 יום והחמיץ שמונה משחקים. הפציעה של בייל הגיעה דווקא אחרי הופעה נהדרת נגד דורטמונד. יש לו 3 שערים ו-4 אסיסטים ב-719 דקות וזה לא רע. יש לו שבועיים כרגע להיכנס לכושר| כריסטיאנו: לא הגיע לליגה. בצ'מפיונס הוא כובש אבל בליגה לא, ממש שתי גירסאות שונות. נאמר שכריסטיאנו הבטיח לחבריו 'אעקוף את מסי ואהיה הפיצ'יצ'י'

****

בכתבה שנייה דובר על כך שבייל יודע שיש לו את התמיכה המלאה והמוחלטת של המועדון. בקבוצה לא אהבו את גיליון הפציעות שלו כביכול אבל בטוחים שבייל בפורמה ישנה את הקבוצה מקצה לקצה. איש לא חשב על עזיבה אפשרית שלו בקיץ. הם סומכים עליו במאה אחוז. בייל מעביר מסרים שהוא יילחם וישקיע עד טיפת הזיעה האחרונה כדי להוכיח את עצמו ומחפש פתרונות לפציעות. הוא רוצה להניות בכושר תחרותי כמו חבריו לקבוצות. בייל יודע שהוא לא ישחק במונדיאל וכל מה שנותר לו הוא להצליח בריאל מדריד וכרגע רק הקבוצה בראש מעיניו.