סקר האוהדים של המארקה: אצבע מאשימה כלפי ההנהלה, כריסטיאנו הוא המאכזב


כתב: צוות האתר | תאריך: 02/11/2017

בתקשורת במדריד מנסים איכשהו לעכל את המצב העגום של הקבוצה ועכשיו מפנים את חיצי הביקורת. באתר ה-AS הציגו את הנתונים הגרועים של מרסלו: איבד 29 כדורים במשחק נגד טוטנהאם(הסטט' כוללת גם הרמות לא טובות) ודובר עוד על הירידה החדה בכושרו. מעבר לכך, הקבוצה פשוט לא רצה: ריאל מדריד רצה 11.6 ק"מ פחות מטוטנהאם אתמול(ריאל רצה 109.4 לעומת 121 של האנגלים), וזה הפער הכי גדול שלה בין משחקי הצ’מפיונס העונה. בממוצע אגב למשחק צ’מפיונס היא רצה פחות ב-8.3 קילומטר. כמובן שקבוצה עם הכדור רצה פחות ואולי בכל-זאת זה אומר משהו.

נתונים מעודדים, אולי, נוכל למצוא כאן: בנוגע למרסלו אגב, שער אחד ושני בישולים ב-1038 זה לא משובח בכלל, אבל לאלה החדים - גם בעונה שעברה הוא התחיל באיחור אופנתי. הבישול הראשון שלו הגיע רק נגד אלאבס במחזור העשירי, אם כי אני מניח שבפחות דקות| לכריסטיאנו היו אז שני שערי ליגה בתשעת המחזורים הראשונים - שישה משחקים בהם שותף (ושניים בצ’מפיונס) והוא התפוצץ באותו ערב עם שלושער…

במארקה רוצים כמו תמיד לשמוע מה יש לאוהדים להגיד או יותר נכון להקליק והמדרידיסטאס עוזרים להם 'לחפש אשמים': סקר אוהדים. הסקר המרכזי עלה לפני שעתיים וחצי וכבר עכשיו יש למעלה מ-35 אלף מצביעים: שאלת מיליון הדולר היא מי אשם במשבר של ריאל מדריד? ההנהלה(הנשיא) והחלונות הגבוהים?(27%) המאמן זידאן?(20%) השחקנים?(43%) הפציעות - תמונה של בייל(11%) חבל שאין אפשרות של כל התשובות נכונות|

ההמשך מעניין: למעלה מ-70% היו מחזקים את ההתקפה בעוד רק 6% דיברו על השוערים או על מרכז השדה שלנו, ו-40% מהאוהדים חושבים שלא נזכה העונה בכלום(לפחות את התארים של חודש אוגוסט אי-אפשר לקחת לנו). בקצה השני של המתרס יש את האובר-אופטימיים שאהבו את הראיון של כריסטיאנו לאחר המשחק, ו-9% מאמינים שהטרבל הוא שלנו, דווקא העונה, לראשונה בהיסטוריה; 11% מהאוהדים מאמינים שנזכה שוב בצ'מפיונס - בפעם שלישית גלידה, ו-14% מוסיפים לכך גם את גביע המלך.

עוד בתפריט: האוהדים נשאלו איזה מבין השחקנים נמצא מתחת לרמתו הרגילה. לגבי זידאן, 59% מהמצביעים לא היו מרוצים, 54% לא מרוצים מראמוס וצמד המאכזבים הם מודריץ’ עם 61%, והמצטיין בקטגורייה השלילית - 74% מאוכזבים מכריסטיאנו, אבל בנזמה לוקח בגדול עם 91%. איסקו המנצח הגדול עם 88% שמרוצים ממנו ואשרף גם במוד חיובי.