עדכון חיובי בגזרת קרבחאל


כתב: צוות האתר | תאריך: 12/10/2017

עדיין מוקדם לשמוח, אבל גם זו בשורה טובה: לפי ה-AS, שמסתמך על מקורבים לשחקן, הזיהום שהיה בליבו של דני קרבחאל נעלם כלא היה, הסכנה חלפה והוא לא ייעדר לפרק זמן ארוך מהמגרשים. הטיפול שהיה מרוכב מנוגדי דלקות אך ללא סטירואידים - הצליח בצורה יוצאת דופן, אבל הרופאים במדריד זהירים מאוד לגבי חזרתו למגרשים. החשש היה שאם קרבחאל יחזור מוקדם מדי לפעילות הוא יסבול מהפרעות בקצב הלב או תופעות לוואי שונות. בכתבה ב-AS נכתב שאייטור קראנקה בעבר עבר תהליך דומה ונעדר מהמגרשים למשך ארבעה חודשים, אך הפעם לשמחתינו זה לא המצב. רק אתמול במארקה כתבו שזידאן לא יצרף מגן ימני נוסף בחלון ההעברות בינואר ושבמועדון בונים על נאצ'ו ואשרף. ואנחנו מקווים שבקרוב מאוד קרבחאל שוב יחזור.

האקס ראול אלביול מצא זמן להתראיין וכמיטב המסורת הפריז בשבחים לגבי המועדון. אלביול היה הרכש הספרדי השני של פלורנטינו פרס(הראשון היה ראמוס) ונבחר לחזק את ההגנה בקיץ 2009, פרוייקט הגלאקטיקוס2. הוא החזיק מעמד ארבע שנים. "כשאתה משחק בריאל מדריד - כולם מסתכלים עלייך אחרת", אמר הבלם, והוסיף - "לשחק עם החולצה הזו זה משהו שהולך איתך לכל החיים. זו חוויה בלתי-רגילה לשחק בקבוצה כזו". אלביול דיבר גם על ראמוס - "הוא הגיע למריד צעיר מאוד וכולם ידעו שהוא ישחק כאן כל החיים ויהפוך לאגדה. הוא קפטן של הקבוצה ושל נבחרת ספרד וזה אומר הכל. הוא היה חזק מנטאלית מכל היתר". על שיתוף הפעולה של ראמוס ו-ואראן אמר הבלם - "זה נראה טוב, הם שחקנים שונים באופי אבל יש לשניהם טכניקה גדולה ופיזיות. ריאל זוכה בכל התארים וההגנה עושה עבודה טובה".

בנושא אחר, במארקה שוב כתבו עד כמה איסקו עוקף את גארת' בייל שמתדרדר מרגע לרגע. 'כרגע לגארת' בייל אין כרגע כלום: הוא לא ישחק במונדיאל עם ווילס, הוא לא נכלל ברשימת 30 המועמדים לכדור הזהב והוא שוב סובל מפציעות כמו בעונה שעברה'. בייל צפה במשחק האחרון של נבחרתו מהיציע בקארדיף והוא באמת היה מת להיות על כר הדשא ברגעי ההכרעה. 'מעולם הוא לא היה שפוף כל-כך', נכתב על בייל שנכנס לחדר ההלבשה וניסה לעודד שחקן-שחקן אבל לא באמת הצליח לדבר. מצד שני הכתבה מסתיימת באופטימיות: לבייל לא נשאר דבר חוץ מריאל מדריד והוא יעשה הכל כדי לתת עונה מרהיבה".

ב-AS מסתכלים קדימה ותוהים מה יהיו הרוטציות של זידאן לקראת חטאפה. נכתב שם שזידאן משתמש בכולם ולראיה 22 מתוך 24 שחקני הסגל שותפו. רק חסוס ואייחו שנפצע בערך דקה וחצי אחרי שהצטרף(לא היה זמין לקלאסיקוס בסופר-קופה) והשוער השלישי לוקה זידאן - לא שיחקו. סרחיו ראמוס, דני קרבחאל והשוער קיילור בולטים עם 11 הופעות, בעוד קאסמירו(910 דקות) ואיסקו(789) מדורגים אחריהם.