עדכון קצר: החוזים של סרחיו ראמוס וקאסמירו


כתב: צוות האתר | תאריך: 07/10/2017

קאסמירו הוא היעד הבא לחוזה חדש. מאז חזר הקשר האחורי לריאל מדריד בקיץ 2015, במהלך מבריק של רפא בניטס, וחתם עד שנת 2021 - אף-אחד לא עסק בענייני החוזה של קאסמירו שהפך לבורג חשוב מאוד של זינדין זידאן. מעבר לעבודה הגנתית נפלאה, הוא כבש 8 שערים ב-2017 כולל אחד חשוב מפז בגמר ליגת האלופות נגד יובה. ריאל מדריד תמשיך עם מדיניות החוזים החדשים שלה ואחרי שקאסמירו ראה רק בחודש האחרון את חבריו מקבלים פידבק - הגיע תורו. במארקה הגדירו אותו פעם כ-'קאסמיטו' - אל-מותי, וגם כ-titularísimos - שחקן הרכב בלתי-מעורער. הקשר בן ה-25 רשם 42 הופעות אשתקד וכזכור סבל מפציעה טורדנית בת חודשיים.

כמוכן, במארקה פורסם בשעה האחרונה שסרחיו ראמוס כבר חתם על חוזה לעונה נוספת קרי עד 2021 למרות שהעניין טרם פורסם רשמית. בקיץ 2015 המועדון נתקל בקשיים גדולים עד שראמוס הסכים לחתום עד לשנת 2020 אבל מאז יש אידיליה בין הצדדים וראמוס שהגיע ב2005 הוא כמובן לא עוד שחקן. אם הכל יילך לפי המתוכנן הוא ישלים 16 עונות בריאל מדריד - כמו הגדולים ביותר בהיסטוריה שלה. עוד נכתב שראמוס זכה לאחד החוזים הגבוהים ביותר בסגל הנוכחי והכי גבוה חוץ מרונאלדו ובייל. ההסכם החדש לעונה נוספת נסגרת במהירות הבזק ובקרוב יודיעו רשמית וזה יהיה נחלת הכלל.

וקצת על שחקנינו בנבחרות אמש: לוקה מודריץ' ואיסקו במוקד. לוקה מודריץ' רשם ציון דרך ענק עם הופעתו המאה בנבחרת קרואטיה. את הופעת הבכורה שלו רשם איי-שם ב-2006. מודריץ' מדורג במקום החמישי בצוותא עם הבלם דאריו סימיץ' שפרש מהנבחרת ממזמן והמטרה הבאה היא לעקוף את החלוץ אוליץ' שרשם 104 הופעות. קשה להאמין שמודריץ' יגיע למקום הראשון בו מחזיק דאריו סרנה עם 134 הופעות. הוא תרם לנבחרת 11 שערים ו-16 בישולים וכמאמר הקלישאה - הרבה דברים שלא רואים בסטט'. ומצד שני, בקרואטיה אף-אחד לא באמת שמח היום. הנבחרת הייתה צריכה לשמור על היתרון היקר מפז שהעניק לה מאריו מנדג'וקיץ' שנפצע, אבל היא ספגה ברגע האחרון מפירי סיורי וכרגע היא רק שנייה בטבלה עם 17 נק' לעומת המוליכה איסלנד עם 19. בהמשך היום, אנטה צ'אצ'יץ' פוטר מנבחרת קרואטיה, זלטקו דאליץ' יחליפו. במחזור הסיום היא תתארח באוקראינה במשחק סופר-מרתק כאשר השתיים בשיוויון נק'| איסקו כמובן כבש את השער השני של ספרד אתמול במהלך הבליץ' על אלבניה(3:0 כשכל השערים מגיעים תוך עשר דקות), גולאסו של ממש. על איסקו נכתב שהוא יכול להיות אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה של הנבחרת. ואם כבר איסקו, שימו לב. יש לו 6 שערים ב-7 משחקים תחת לופטגי כאשר קודם לכן הוא כבש פעם אחת בלבד ב-16 הופעות. אגב, שערה שחקנים, 18 מסירות ו-51 שניות היו בגול של איסקו.