כותרות העיתונים הבוקר:: לקראת אספניול


כתב: צוות האתר | תאריך: 01/10/2017

שער ה-AS:

'אנחנו תמיד רוצים לשחק בברנבאו'| זידאן לא מעוניין לדבר על המשחקים הקודמים בהם ריאל מדריד לא ניצחה| אסנסיו יחליף בהרכב את בייל וקרבחאל ייעדר בשל וירוס מסתורי. בפריויו באתר כתבו - 'כריסטיאנו-אסנסיו - נגד המזל הרע של הברנבאו', והוסיפו על 67 איומים לשער שלא הניבו כמעט כלום. 'כבר אוקטובר, וריאל מדריד לא ניצחה עדיין בליגה - יותר ממוזר. מעבר לכך, את שלושת שעריה כבשו שחקנים שבאו מאספניול - לוקאס ואסקס כבש אחד ומרקו אסנסיו שניים'. בברנבאו מצפים לראות את אסנסיו שקצת דעך לאחרונה. 'הוא יותר טוב מאמבפה', אמר פלורנטינו בשיחות סגורות. כמובן שנכתב על הבעיה לאור היעדרותו של קרבחאל ועל כך שאספניול לא ניצחה בברנבאו כבר 20 שנה.

כתבה אחת באתר: כריסטיאנו מגיע לחואניטו(מס' 7 ומס' 7) ירשום את משחקו ה-401 במדי ריאל מדריד בחיפוש אחרי הגול הראשון בליגה מה שמעולם לא לקח לו כל-כך הרבה זמן. נכתב שכריסטיאנו לא עצר ולא הניח לאף שיא מאז הגיע. הוא לא ישבור את שיא המשחקים של ראול אבל הוא כן נכניס לטופ 20 של ריאל מדריד בליגה, והוא כבש הכי הרבה שערים בליגה - 285, בצ'מפיונס - 94 ובכל המפעלים - 412. עוד נכתב שכריסטיאנו ב-2015 למשל כבר היה עם עשרה שערים בשלב הזה. הפעם הוא לא פוגש קבוצה בצ'מפיונס כמו שהבקיע צמדים נגד אפועל או דורטמונד| תומאס רונסרו הוסיף טור ב-AS - מאז שחואניטו נגע בסיפרה מס' 7 היא קדושה עבור שחקני ריאל מדריד ומיועדת רק לגדולים ביותר - חואניטו, בוטראגיניו, ראול וכריסטיאנו.

בפריויו למשחק במארקה: 'הקיר השני של מדריד' - הלבנים מחפשים את ניצחון הבית הראשון שלהם העונה בליגה. 'ריאל מדריד חוזרת לברנבאו - תמיד אלו חדשות טובות עבור המדרידיסימו וחדשות רעות עבור המבקר, אלא שהחבר'ה של זידאן לא הוכיחו זאת העונה', נכתב. המציאות היא שאת כל שבע הנקודות שלה העונה איבדה ריאל דווקא במקדש. אספניול, לה אין תקדימים טובים בברנבאו - רוצה לחטט בפצע. נכתב שבריאל מדריד עדיין מחפשים את הסיבות לכישלון בברנבאו ואחוזי ההבקעה העלובים ואף-אחד לא מסכים. זידאן משוכנע שזה חוסר מזל והאוהדים חושבים שלא. ברמת ההרכב, סאביוס צפוי להחליף את מודריץ' ואשרף ישחק במקום קרבחאל, אין ברירה.

- מדד המספרים של המארקה: כריסטיאנו עם 15 שערים נגד אספניול ב-13 משחקים| מאז 2009 ריאל לא הפסידה בשני משחקי בית רצופים| 65 נצ', 14 תוצאות תיקו ו-235 שערי זכות - זה המאזן של ריאל נגד אספניול בברנבאו בליגה.