כותרות העיתונים הבוקר: החוזה החדש של איסקו


כתב: צוות האתר | תאריך: 12/08/2017

שער המארקה: בכותרת העיתון נכתב שדי-מאריה מתקרב לברצלונה.

'BBC y nada más' - ריאל מדריד לא תחזק את ההתקפה. במארקה משוכנעים, גם לפי התבטאויות שונות של זידאן, שאחרי שאמבפה כנראה יעבור לפאריס ולכן יירד מהפרק - המועדון יחליט להישאר עם ההתקפה הזהה במשך ארבע העונות האחרונות. בייל 'להוט להתפוצץ', אחת ולתמיד, מאמינים בקבוצה. כמוכן זידאן מצא את האיזון עם שיטת משחק אחרת בדמות ה-4:4:2. נכתב שהשלושה יישארו אבל שיתוף הפעולה שלהם כלל לא מובטח לאור היכולת של איסקו. לוקאס ואסנסיו הם המחליפים הראשוניים בהתקפה וזה מספיק לזידאן. בורחה מאיורל יצטרך להוכיח את עצמו. במארקה צחקו ותהו כיצד הטריו המושמץ של ריאל החזיק יותר מעמד מה-M-S-N של בארסה. לגבי יום ראשון, כריסטיאנו עשוי לשחק במחצית השנייה.

עוד על הסופר-קופה: 'כיבוש הקאמפ-נואו' - ריאל מדריד אלופת אירופה והשולטת בכדורגל רוצה לנצח את ברצלונה בביתה, לעיני הקהל העוין הגדול ולתת אמירה. ריאל מדריד, שהשליטה שלה עומדת ללא עוררין, רוצה להמשיך את מה שהיה ביוני בגמר האלופות נגד יובה. בשנה שעברה היא לא ניצחה בקלאסיקו ועכשיו היא מאמינה שזו חובתה, לנצח כבר בקאמפ-נואו ולהגיע הביתה לברנבאו עם תוצאה פנטסטית. בתקשורת הזכירו משחקי חוץ אחרים כמו הרביעייה הגדולה נגד באיירן בעונת הדסימה למשל ודיברו על הטריו ראמוס-מודריץ'(ייעדר) - כריסטיאנו, שכבר ניצחו משחקים גדולים. נכתב שריאל מדריד טרם הצליחה להפגין את העליונות הברורה שלה באצטדיון של ברצלונה.

במארקה דיברו גם קצת במונחים היסטוריים ובחרו עשרה רגעים גדולים ממשחקי הסופר-קופה בין ריאל מדריד וברצלונה. החל מהשער הראשון שנכבש בקלאסיקוס בטורניר הזה ב-1988, השער ההיסטורי של אראגון, השלושער של ראול בצמד המשחקים ב-1997, האלימות של אוהדי בארסה נגד רוברטו קרלוס, היד המוזרה של קראנקה, השטות של מוריניו וגם גולאסוס של סטויצ'קוב ומסי אותם נעדיף לשכוח.

 

שער ה-AS:

חוזרים על הכותרת באתר משעות הבוקר אתמול: טירוף איסקו: סעיף שחרור בגובה 700 מיליון יורו| יאריך את חוזהו בחמש עונות נוספות, והודעה רשמית תצא לדרך אחרי הסופר-קופה נגד ברצלונה. בקבוצה למדו ממקרה ניימאר כמובן| ועוד: חוזה חדש גם לזידאן, וחסוס ואייחו נפצע וייעדר שבועיים-שלושה. התואר המפוקפק של הפצוע הראשון לעונת 2017/18 - הולך אליו.

זידאן יאריך את חוזהו בקבוצה בשלוש עונות. חוזהו ישודרג משמעותית, כמעט יוכפל - מ-4.35 מיליון יורו לעונה ועד 8 מיליון יורו לעונה(עדיין לא מדגדג את הכוכבים בסגל), יחד עם מענק שמן על הדאבל ההיסטורי. שלא לציטוט אמר זידאן - 'אני שמח להיות כאן, זה מאוד טבעי, מעריך ומודה לנשיא על האמון הרב מהרגע הראשון'. עוד נכתב כמובן על ההצלחה של זידאן וששת התארים ב-20 חודשים. 'הוא יהיה בחדר העיתונות רגוע מתמיד'(מסיבת עיתונאים לסופר-קופה), נכתב באתר.

 

עוד קצת בסופר-קופה: ב-AS כותבים על כך שריאל רוצה לצמצם את הפער מבארסה, שכרגע לה יש 12 זכיות לעומת 9 של ריאל. מצד שני, כפי שכתבתי אתמול - ריאל פוגשת את היריבה האהובה עלייה בסופר-קופה - 5 זכיות לבנות מול הפסד בודד. מאז שמסי החל לשחק בברצלונה היא קטפה את התואר 7 פעמים, וכמובן שהוא אוהב לכבוש נגד ריאל. כריסטיאנו רוצה לכבוש נגד בארסה וכך גם להתנתק מראול. כרגע, שניהם כבשו 3 שערים בסופר-קופה הספרדי. זידאן לא הפסיד בשני ביקוריו כמאמן ריאל בקלאסיקו - ניצחון 2:1 בעונת הבכורה ותיקו 1:1 דרמטי אשתקד, לא רע בכלל. באתר מעריכים שקובא יחליף את מודריץ' ואפילו שתיאו ישחק במקום מרסלו. אגב, מי שזה מעניין אותי, ריאל עקפה את בארסה שוב עם מס' התארים הבינלאומיים במאה ה-21 - הפעם יש לה 11 לעומת 10 של בארסה.