כותרות העיתונים הבוקר: ארבעת המופלאים


כתב: צוות האתר | תאריך: 10/08/2017

שער המארקה:

'ארבעת הפאנסטיים': לא הפיניש של רונאלדו, לא הגולים של ראמוס - ריאל מדריד מנצחת בזכות מרכז השדה האימתני שלה: קאסמירו-קרוס-מודריץ'-איסקו. מוריניו אמר בייאוש לאחר המשחק - "אין עוד שחקנים כאלה, אין להם מחליפים". בשלושת המשחקים האחרונים שלהם יחד - משחק האליפות נגד מאלגה, גמר האלופות נגד יובה ומשחק הסופר-קופה האירופי נגד מנצ'סטר יונייטד - ריאל מדריד זכתה בשלושה תארים.

'מרכז הכדורגל', כך מכנים את הקישור של ריאל מדריד, כשמוריניו הגדיר אותם כארבעת המופלאים. זה מה שמסמל את המרחק העצום המפריד בין ריאל מדריד לשאר היריבות שלה. נראה שאין כבר דיון על ה-B-B-C, הם לא נחוצים. ריאל ניצחה ב-7 מ-8 משחקיה האחרונים עם רביעיית הקישור כשההפסד הבודד היה נגד אתלטיקו בגומלין. השיא כמובן היה גמר האלופות נגד יובה כשהמחצית השנייה הייתה עבור יובה כגיהנום מתמשך. עברו חודשיים ושבוע בערך מה-3 ביוני ואותו דבר קרה ב-8 באוגוסט. קאסמירו איבד רק כדור אחד. מודריץ' עם 96% וקרוס עם 95% דיוק. זה בדיוק מה שאתה מצפה מהטריו של ריאל מדריד, כמו גם להתנפל על השחקנים. קאסמירו הוא האגרסיבי שגם יודע לכבוש, קרוס נותן למשחק לרוץ, מודריץ' רץ מרחבה לרחבה ואיסקו אחראי על הקסם והדימיון וגם כבש 10 שערים ב-2017.

ועוד: הראש כבר בסופר-קופה הספרדי: כריסטיאנו מעביר הילוך לקראת המשחק והוא רוצה להיות בהרכב. בסיום הגמר נגד יונייטד, בעוד רוב השחקנים ממשיכים לחגוג ולהצטלם עם הגביע -  הוא ערך אימון קצר עם לוקאס, מחליף נוסף - אימון בן 20 דקות: משחקי מהירות, מתיחות ועוד. כריסטיאנו לא פתח על הספסל מאז ה-7 בינואר 2015 במשחק גביע נגד אתלטיקו. כמובן שזידאן עידכן אותו שזה מה שיהיה. הפורטוגלי ערך שלושה אימונים בלבד עם הקבוצה מאז שחזר מהחופשה וכעת הוא רוצה את ההרכב

במארקה תוהים מה יהיה הפאזל של זידאן: ההיעדרות של מודריץ' המושעה והאפשרות שכריסטיאנו יחזור להרכב משנות את פני הדברים כמובן ומביאות לסימני שאלה ב-11 של זיזו. אופציה ראשונה היא שילובו של קובא בהרכב, והקשר היה טוב נגד בארסה במשחק הידידות. הוא גם שיחק אשתקד בקלאסיקו הראשון וכן בדרבי בקאלדרון. אופצייה נוספת היא שילובו של מרקו אסנסיו; ריאל יכולה לשחק גם עם ה-B-B-C כמובן, מה שלא קרה מאז ההפסד לבארסה בקלאסיקו בברנבאו. כמעט 25 אלף מצביעים בסקר המארקה - 54% רוצים את קובא| 28% מאמינים באסנסיו| 11% רוצים את ה-B-B-C| ו-7% מאמינים באופצייה אחרת.

עוד 'בקטנה': גם במארקה וגם ב-AS מפרסמים שיונייטד הייתה יכולה לרכוש את איסקו ב-2013 אבל ויתרה משום שיש לו ראש גדול מדי והוא איטי; כמוכן העלו במארקה שאלה תיאורטית שידונו עליה בתוכנית הרדיו - האם ריאל מדריד הזו היא הקבוצה הטובה בהיסטוריה? כנראה שמעט נסחפו.

 

שער ה-AS:

החידוש הוא איסקו| המשחק הנהדר נגד מנצ'סטר חיזק אצל זידאן את הרעיון שאי-אפשר לוותר עליו ב-11 של ריאל מדריד, וכמובן שאוטוטו הוא גם יאריך את חוזהו בקבוצה| חזרתו של  כריסטיאנו בקאמפ-נואו פותחת את השאלה לגבי המערך אך נראה שאיסקו לא יפגע. בכתבה מוסיפים שריאל עשויה להכריז על החוזה החדש של איסקו עוד לפני ראשון והמשחק בקאמפ-נואו. אשתקד איסקו שיחק 2339 דקות (42.8% בסך הכל). עם זאת, בחלק המכריע הוא הפך את המצב עם 238 דקות מתוך 270 בחצאי גמר הצ'מפיונס וגם בגמר(88.1%) והוא כמובן כבש את השער החשוב נגד אתלטיקו.