כותרות העיתונים הבוקר: סופר-קמפאונס


כתב: צוות האתר | תאריך: 09/08/2017

שער המארקה:

"מדריד הזו לא משחקת בגמרים..היא מנצחת בגמרים.."|"סופר-קמפאונס"| ועוד: איסקו וקאסמירו פירקו את מנצ'סטר יונייטד. זה הגמר האירופי ה-11 ברציפות שריאל מדריד מנצחת, מאז ההפסד לגלטסראיי בשנת 2000.

באתר עצמו: 'אלופה בלתי-מנוצחת'\האלופה ממש לא עוצרת - היא ממשיכה. עוד תואר לריאל מדריד, והפעם אחרי ניצחון 2:1 מול מנצ'סטר יונייטד. באתר התפייטו וכתבו שבמשך דקות מסוימות היה נראה שריאל מדריד ממשיכה את הלילה הקסום בקארדיף. היא שוב אלופה. 'ריאל עם הסופר-קאפ האירופי הרביעי שלה ממשיכה לגדול ולהציג את שרשרת ומחזור ההצלחות הבלתי מעורער שלה. במשחק התחרותי הראשון העונה היא סימנה V גדול והמשיכה להראות שהיא הקבוצה הטובה ביבשת. זידאן וריאל מדריד ממשיך את החלום. הדו-קרב הראה שריאל מדריד שווה יותר'. בין היתר צויין שוב מאזן הגמרים הנהדר. ריאל לא הפסידה גמר אירופי מאז 2000 וגמר ספרדי מאז 2013. נכתב שהקישור היה נשגב ונפלא בזכות איסקו וקאסמירו.

- בפינת הניתוח המיוחדת של המארקה בחרו בבייל לשחקן הבומבה, בעקבות הטיל למשקוף, איסקו היה 'האדריכל' והיוצר והועברה ביקורת קשה על מוריניו. אבל הנושא העיקרי היה 'כמה שווה קאסמירו?' ששם ללעג את קישור המיליונרים של מנצ'סטר יונייטד, בין היתר פוגבה ומאטיץ'. האופציות היו 20-40 מיליון יורו, 40-60 מיליון יורו, 60-80 מיליון יורו או מאה מיליון יורו.

- במארקה הזכירו שזידאן קפץ למקום הרביעי בדירוג המאמנים עם הכי הרבה תארים בריאל מדריד! עם התואר השישי שלו - 2 זכיות בצ'מפיונס, 2 סופר-קופה אירופי, אליפות ספרד ואליפות העולם למועדונים. והוא עושה זאת תוך 19 חודשים. זידאן רחוק תואר אחד בלבד מדל-בוסקה עם 7 תארים בשלוש וחצי עונות( 2 צ'מפיונס ו-2 אליפויות ספרד), ואחריו הבא בתור הוא לואיס מולוני שזכה ב-8 תארים(3 אליפויות ו-2 גביעי אופ"א בין היתר). במקום הראשון כמובן מיגל מוניוס האגדי עם 14 תארים ב-14 עונות(9 אליפויות ו-2 זכיות בצ'מפיונס).

- באתר החמיאו לקאסמירו, 'מלך הגמרים', והתייחסו כראוי לאיש שכבש גם את שער היתרון החדש נגד יובה בקארדיף, וגם אתמול, אחרי בישול של קרבחאל ותנועה נהדרת לעומק. באתר התבססו על הבדיחה של נאצ'ו שזרק לעברו בחיוך - 'אתה מלך השערים בגמר, הא?' קאסמירו אמר:"אני לא יודע אם אנחנו הקבוצה הטובה בעולם. אנחנו ריאל מדריד ויש לנו אחריות. אני שמח שכבשתי". באתר כתבו איך התמודד יפה מול פוגבה ומאטיץ' הגבוהים והחזקים. נכתב שהוא שומר הראש של קרוס ומודריץ'. אליל חדש לאוהדים.

 

שער ה-AS:

אירופה זו ריאל מדריד. קאסמירו ואיסקו במשחק יוצא דופן, כבשו ונתנו את הטון בסופר-קאפ האירופי. יונייטד נזכה לשחק רק בחצי השעה האחרונה ורונאלדו עלה מהספסל מאוחר מאוד. המטרה הבאה: הסופר-קופה הספרדי נגד ברצלונה. אירופה היא מדריד. בסיקור המשחק קטלו את יונייטד שהעמידה עשרה שחקנים מאחורי הכדור ונראתה נורא. נכתב שגם הבונקר וגם החום בסקופיה לא עצרו את ריאל מדריד שנראה טוב עם ארבעה קשרים באמצע. נכתב שבנזמה לא עושה מהלך שלהם בהתקפה - מתוק ואז חמוץ ושבייל מנסה אבל לא הצליח. בסוף הוא בישל לאיסקו ומצא את המשקוף. קאסמירו, 'במרכז היקום',  הותיר אבק לפוגבה ואין לו ימים גרועים. קאסמירו ואיסקו קיבלו את הציון הגבוה 3 כוכבים.
 

טורי דיעה: ריאל מדריד של זידאן שולטת באירופה\אלפרדו רלאניו - משחק טוב של ריאל מדריד במחצית הראשונה ותואר אחד לראווה ולגאווה. ריאל מדריד לא הייתה זקוקה לכריסטיאנו. ה-B-B-C לא היו אבל מי צריך אותם כשאיסקו בכושר כזה. הקבוצה זזה מצד לצד והייתה בהירה וחדה. קאסמירו עשה תנועה נהדרת לעומק והוא וקרבחאל פיצחו את מלכודת הנבדל אחרי שקאסמירו פירק את המשקוף. אחרי הגול של קאסמירו - ריאל באה לנוח. ועם תחושת עליונות כה גדולה, כשבנזמה ובייל עושים רק מסביב - לא נכנס עוד שער. ואז הגיע איסקו.

תומאס רונסרו|הראשון מתוך שישה. לאף-אחד אין יותר כוח מריאל מדריד. יותר איכות, יותר קסם. האנגלים אולי המציאו את הכדורגל אבל ריאחל מדריד המציאה איך מנצחים. אגדת המדרידיסטאס שלא נכשלת וזכתה ב-11 הגמרים האירופאים האחרונים שלה מאששת את הגאווה הגדולה. מדריד לא משחקת בגמר אלא זוכה בו, ככה היא. זו לא התנשאות אלא משקל היסטורי. המורשת ממשיכה. הברנבאו תמיד מוכן למצוא עוד מקום לגביעים. בהמשך החמיאו לזידאן שעשה ביה"ס לכולם - 'החיוך שלו מסתיר הרבה, הג'וב הזה לא קל', וחזרו על הישגיו. על קאסמירו כתב - 'מכונה, גדל עם כל משחק שעובר. ריאל מדריד עטורת כוכבים אבל הוא מנצח לה משחקים גדולים.