תקציר התגובות מהזכיה בסופר-קופה


כתב: צוות האתר | תאריך: 09/08/2017

סרחיו ראמוס:"אני כבר דאגתי להרחיב את מוזיאון התארים שלי בבית, יש לי מקום לעוד גביעים. עשינו משחק מעולה. אף-פעם לא נמאס לנו לנצח"

פלורנטינו פרס: "אין מה להרהר על אפשרות העזיבה של בייל כי היא לא קיימת. אנחנו שמחים להמשיך לזכות בתארים עם הסגל הזה ועם זיזו. יש לנו רצון לזכות עכשיו בסופר-קופה הספרדי".

המאמן זידאן:"איסקו ממשיך לגדול ולגדול ולהשתפר. זו תחילה עונת פנומנלית מבחינתינו. היה צפוי שכריסטיאנו יפתח על הספסל. עשינו את הכל נכון ובשלווה כשהכדור היה אצלינו. ברור שיש לנו קבוצה גדולה ומוכשרת ויחד עם עבודה קשה יש תוצאות"

קאסמירו:" אני שמח על השערים והמשחק הטוב שלי ושל איסקו אבל צריך לברך את כל הקבוצה, זה לא רק אנחנו. זו הדרך לנצח, בתקווה שנמשיך לזכות בתארים רבים כמו עד עכשיו ולשמח את הקהל שדוחף אותנו כל הזמן".

איסקו שנבחר ל-MVP:"החוזה החדש שלי? אני לא דואג, זה יקרה בקרוב-בקרוב..אנחנו מאוד מרוצים מהמשחק, סבלנו קצת בסוף אבל היינו טובים יותר. אנחנו רעבים לנצח למרות שזכינו כמעט בכל תואר אפשרי בזמן האחרון".

גארת' בייל:"העתיד שלי? לא תשמעו ממני שום דבר חדש, שום דבר לא השתנה מבחינתי. אני שחקן ריאל מדריד ואמשיך. זה פנטסטי להוסיף עוד גביע לאוסף. התאמנו בקיץ בטמפרטורות גבוהות וזה לא השפיע עלינו. אנחו רוצים להמשיך לזכות בתארים".

רפאל ואראן:"הוכחנו כמו פעמים רבות שאסור להספיד אותנו וריאל מדריד יודעת להגיב היטב. אני לא יודע מהי התקרה שלנו, עדיין לא הגענו אליה. אנחנו מצפים להמשיך את העונה הזו בצורה כזו".

קיילור נאבאס:"אנחנו תמיד שמחים לזכות בתארים. עבדנו קשה בכל קדם העונה כדי להשתפר. אנחנו חייבים ללכת צעד אחר צעד ויש עוד תואר חשוב קרוב נגד ברצלונה ואנחנו יודעים מה צריך לעשות ומהי משמעות המשחק".

דני קרבחאל:"עשינו עבודה טובה. אני מאוד שמח שזכינו בעוד תואר. סימנו את התאריך הזה מראש כיעד ועבדנו קשה במשך חודש. משחקי ידידות נועדו כדי להרים את הקצב ואין מה להיות מודאגים. הסופר-קופה הספרדי ידרוש מאיתנו הרבה".