הנשיא פרס:"אשוחח עם רונאלדו, הוא לא יעזוב"


כתב: צוות האתר | תאריך: 20/06/2017

'נאום הניצחון' של פלורנטינו פרס לא עניין כל-כך את כתבי התקשורת שחיכו להתייחסות שלו לסימן השאלה שמרחף סביב כריסטיאנו רונאלדו. בראיון לתוכנית רדיו מאוחרת ב-00:30 - זה קרה: "לא דיברתי עם כריסטיאנו, אני לומד את מה שקורה מהדיווחים בתקשורת ובעיתונים. שלושה ימים אחרי חגיגות הזכייה בליגת האלופות השחקנים כבר היו עם הנבחרות ועבדתי לאחרונה על הגשת המועמדות לנשיאות שוב. התייחסתי לנושאים אחרים ולא יצא לי לשוחח איתו. אין לי פיתרון בזק למצב כרגע. אני משוכנע שיש כאן בלבול, אין לי ספק באמינותו של כריסטיאנו רונאלדו כשחקן וכאדם ומשהו בטח קרה שהשפיע על המצב-רוח שלו. הרגיז אותי שהתקשורת מיהרה להפוך אותו ל-'נאשם', מה היה קורה אם היו מחכים מעט? מבנה המס בספרד זהה לזה שבאנגליה דרך-אגב. בכל-מקרה כריסטיאנו רונאלדו הוא שחקן ריאל מדריד ויש לו חוזה. נצטרך לשוחח אחרי גביע הקונפדרציות שהוא טורניר חשוב, לא אפריע לשחקן להתרכז במשימה של הנבחרת שלו. אשוחח איתו אחר-כך".

הנשיא דיבר על עוד נושאים חשובים - "הדבר הראשון שאעשה כנשיא בכהונה הזו - חידוש החוזה של זידאן". לדבריו, איסקו עדיין לא חתם על חוזה חדש אבל זה יקרה מייד כשישוב מהחופשה שלו. "גם קרבחאל, ואראן ובנזמה יזכו לחוזה חדש". הנשיא סיפר שהקבוצה רוצה לשמור את כל השחקנים הטובים אצלה והיא לא קיבלה הצעות על חאמס ומוראטה והמטרה היא שאף-אחד לא יעזוב. מי שכן יעזוב הוא פפה - "דיברתי עם הסוכן שלו(חורחה מנדס) והבעתי נכונות של המועדון לקיים לו אירוע פרידה מכובד כמו שמגיע לו". על ראול - "ריאל מדריד תמיד תהיה הבית שלו, הוא יחזור לכאן וילמד את המערכת וישתלב נהדר". פרס סימן מטרות - "לזכות פעם שלישית ברציפות בליגת האלופות".

ובחזרה למסיבת העיתונאים הקודמת, המסר של פרס היה ברור: "ריאל מדריד בלתי-ניתנת להכנעה". "ריאל מדריד היא אחד הסמלים הגדולים ביותר בתולדות הספורט. אם נהיה מאוחדים נתקיים לנצח ונמשיך לנצח". "היום יש לי שוב הכבוד להיות הנשיא של המועדון הענק הזה עם 115 שנה של היסטוריה" "יצרנו קבוצה אגדית שזכתה שלוש פעמים בליגת האלופות בארבע השנים האחרונות. אנחנו הקבוצה היחידה ששמרה על תואר ליגת האלופות. יש לנו כוכבים, שחקנים ספרדים מצוינים, צעירים וגם כאלה שגדלו אצלינו בקאנטרה וזה הסגנון המנצח". הנשיא אמר שאמבפה שחקן מעניין וריאל מדריד תמיד רוצה את הטובים ביותר אצלה, ושמרקו אסנסיו שחקן מעולה והוא יוכל לזכות בעתיד בכדור הזהב.