כותרות העיתונים הבוקר


כתב: צוות האתר | תאריך: 18/06/2017

שער המארקה:

זידאן התקשר לרונאלדו - "לא רוצים שתעזוב - אנחנו צריכים אותך"| המאמן ניסה לשכנע את כריסטיאנו לשנות את דעתו והסביר את חשיבותו בפרויקט והוסיף שיחד איתו הקבוצה יכולה להמשיך לזכות בהרבה מאוד תארים. בתקשורת הוסיפו שהשניים צפויים להיפגש גם במדריד לאחר חופשה ארוכה בתום גביע הקונפדרציות ושגם הנשיא פלורנטינו פרס צפוי לשוחח איתו בשלב מאוחר יותר.

במארקה כתבו שזידאן עשוי לשחק תפקיד חשוב בהישארותו של כריסטיאנו רונאלדו בריאל מדריד. המאמן נמצא בחופשה פרטית עם משפחתוב איטליה אבל עצר הכל כדי לדבר איתו בטלפון. זידאן דרש מרונאלדו לשקול שוב את החלטתו בכובד ראש ואמר לו עד כמה הוא חיוני. זידאן מודע לחילופי הדורות המתחילים בריאל מדריד והוא רוצה שרונאלדו יהיה המוביל לכך. 'בזכותך בעיקר אנחנו קבוצה מנצחת'. בתקשורת הזכירו שרונאלדו כבר דרש לעזוב ב-2012 עם נאום ה-'אני עצוב' ושוכנע להישאר, ושהקפטן ראמוס גם היה בדרך למנצ'סטר יונייטד. נאמר שזידאן לא רוצה להשאיר את רונאלדו בניגוד לרצונו אבל ריאל מדריד בטח לא תהיה 'נדיבה' אם לא תהיה ברירה, והסכומים שמדברים על 400 מיליון יורו אולי מוגזמים, אבל זו בטח לא תהיה עיסקה זולה - לפחות 200 מיליון יורו.

באתר עשו ממש 'פרויקט רונאלדו' והתגאו בכך שארבעה סקרים זכו ליחד ליותר מחצי מיליון הצבעות(520 אלף). השאלות שעלו במארקה - האם כריסטיאנו רונאלדו יעזוב? מה תג המחיר שריאל מדריד צריכה להצמיד לו? באיזה קבוצה ייבחר? ומי הכוכב שיכול להחליף אותו בקיץ? אז ראשית, במארקה למעלה מ-300 אלף הצביעו על האופצייה היקרה ביותר - אם למכור אז ב-200 מיליון יורו ומעלה. רק 40% מהנשאלים בסקר מאמינים שכריסטיאנו אכן יעזוב. בסקרים האוהדים מעריכים שאם רונאלדו יעזוב זה יהיה למנצ'סטר יונייטד על אף היחסים העכורים עם מוריניו. כמוכן האופציות התיאורטיות שהועלו להחלפתו - אמבפה(33%), ניימאר(23%), דיבאלה(21%), לבאנדובסקי(13%) וגריזמן(10%).

עוד בשולי הכותרות: ריאל תשלם לאתלטיקו 26 מיליון יורו עבור תיאו הרננדס| יובנטוס מצטרפת למרדף אחרי דונארומה| וגם: היום ייקבע האם לפלורנטינו פרס יהיה מתחרה על כהונת הנשיאות.

 

בשער ה-AS מנגד בחרו באסנסיו ככוכב - "הילד עלה לשלוש", נכתב בשער העיתון אחרי השלושער המחשמל של הקשר אתמול במשחק של ספרד הצעירה באליפות אירופהU21 נגד מקדוניה. ב-'אל קופנדנסיאל' כתבו - 'זה לא כוחות נגדו, הוא צריך לשחק רק עם הרגל החלשה'. בתקשורת בקטלוניה נזכרו שאסנסיו היה יכול לשחק בבארסה אולם ויתרו עליו, ובאופ"א כתבו - 'מופע, הוא ראוי לכל סופרלטיב'. אסנסיו קיבל את הציון הגבוה ביותר על משחקו כמובן.