כותרות העיתונים הבוקר: דונארומה מתקרב?


כתב: צוות האתר | תאריך: 16/06/2017

אמנם אנחנו רק באמצע יוני, אבל חשבתם שהתקשורת בספרד לא תיכנס בכל הכוח לעונת המלפפונים? גם במארקה וגם ב-AS מדברים בנמרצות על השוער הצעיר וגבוה הקומה של מילאן, האיש שנחשב ליורש של בופון - ג'יאנלוג'י דונארומה. השוער האיטלקי בן ה-18 הודיע חגיגית באמצעות סוכנו 'הנחש' מינו ראיולה שהוא לא יחדש את חוזהו במילאן. בקיץ הבא הוא יוכל להגיע בחינם.

'דונארומה מתחיל לירות'|  במארקה מדברים על ארבע האפשרויות. הראשונה והפחות סבירה - השוער ימשיך במילאן העונה ויעזוב בחינם בקיץ הבא. האפשרות השנייה היא שמילאן תאיים על השוער שיישב ביציע עונה שלמה מה שעלול לגרום לו להתחרט, כך רמז המנהל הספורטיבי של הרוסונרי. האפשרות השלישית היא שמילאן תמכור את השוער בסכום צנוע יותר של 30-40 מיליון יורו, הרי לא תוכל לדרוש מחיר מופקע בשל האיום שיעזוב בחינם. האפשרות הרביעית ואולי המועדפת מבחינת מילאן - דונארומה ימכר לריאל מדריד כבר עכשיו אבל ימשיך בשורותיה עוד עונה אחת וריאל מדריד שירדה לחלוטין מדויד דה-חאה, תמשיך עם קיילור וקיקו קאסיה כמו העונה.

'דונארומה קרוב מאוד למדריד'| בעיתון מדברים על הנתונים הנהדרים של השוער שמתנשא לגובה 1.96 וכותבים שנחשב ליורש של בופון. ב-AS מדברים על שוער אדיר שמבוקש בכל אירופה וציינו עשרה דברים שאנחנו לא יודעים עליו. ראשית, את הופעת הבכורה שלו והלא רשמית בקבוצה הבוגרת הוא עשה נגד ריאל מדריד במשחקי הידידות בקיץ 2015. המשחק הסתיים בפנדלים. דונארומה עצר את הפנדל של קרוס אבל החמיץ בעצמו את הבעיטה המכרעת. עוד עובדה: אחיו של דונארומה גם כן היה שוער ושיחק תשע שנים בגנואה בסרייהA. ב-AS מדברים גם על צירוף המקרים הנהדר - גם שמו הפרטי הוא ג'יאנלואיג'י, כמו האליל שלו - בופון. עוד עובדה - בגיל עשר הוא כבר התנשא קרוב ל-1.90. הוא הפך לשוער הצעיר ביותר שמשחק בליגה האיטלקית כשערך את הופעת הבכורה שלו בגיל 16 ו-8 חודשים, יותר צעיר אפילו מבופון שערך את הבכורה בגיל 17. גם במדי הנבחרת הצעירה הוא שיחק בגיל צעיר יותר מבופון. דונארומה נמכר ב-250 אלף יורו בגיל 14. הסוכן שלו הוא כמובן מינו ראיולה הבעייתי שמנע מפוגבה לעבור לריאל. הוא לובש את חולצה מס' 99 ובמדי נבחרת איטליה הצעירה הוא עם הספרה 12. בעונה הזו לדונארומה היו הכי הרבה עצירות בליגה - 146. כמוכן הוא השחקן היחיד יחד עם שצ'זני מרומא ששיחק את כל הדקות בליגה.

ועוד קצת קשקושים מהתקשורת הבוקר:

 - אדן האזר סוגר את הדלת בפני ריאל מדריד ואומר שימשיך בצ'לסי.

- בפורטוגל מדברים על כך שכריסטיאנו ביקש לעזוב בגלל בעיות המס, נו באמת.

אנחנו נעדיף להתרכז בת'אכלס. עוד שתי כתבות הבוקר: באתר הרישמי החמיאו לדני קרבחאל, שיאן הבישולים שלנו העונה בליגת האלופות עם חמישה כאלה. שימו לב שקרבחאל בישל הן נגד נאפולי בברנבאו בשמינית הגמר, גם נגד באיירן במשחק החוץ וגם בגמר ליגת האלופות לכריסטיאנו רונאלדו, כבוד| כמוכן, ראול חוזר לריאל מדריד בחודש הבא, כתבה חביבה במארקה. ב-30 ביוני הוא יסיים רשמית את תפקידו כשגריר של הלה-ליגה. עדיין לא ברור מה יהיה תפקידו וברור שראול לא רוצה להיות 'יס-מן', ובטח לא מאמן. אולי יהיה אחראי על הקאנטרה, אולי יהיה יועץ לנשיא ואולי כמו זידאן ינדוד בין תפקידים. במארקה כתבו מדוע ראול הוא כה נערץ בריאל מדריד.