ריאל מדריד הציגה את המדים החדשים | נאצ'ו: "לבן הוא הצבע המועדף עלינו"


כתב: צוות האתר | תאריך: 14/06/2017

ריאל מדריד הציגה היום בגאווה את התלבושת החדשה שלה לעונת 2017/18. אין ספק שהדיווחים שצצו לפני ימים ספורים - פגעו בול. החולצה הראשונה היא לבנה עם גוון מעניין של כחול-תכלת ושלושה פסים וחולצת החוץ שלנו תהיה שחורה - כזו שידענו איתה רגעים מרגשים כמו הזכייה בגביע אירופה השמינית בשנת 2000. את החולצה החדשה יהיה אפשר לרכוש דרך האתר הרישמי בעוד שבוע אגב ואוטוטו הן מגיעות לחנויות אדידס. בחלק התחתון של החולצה יהיה הכיתוב המיוחד לכבוד 115 שנה לריאל מדריד: 1902-2017, בדיוק זה באירוע ההשקעה הצנוע התראיין נאצ'ו הלוחם - "החולצה החדשה מוצאת חן בעיני כולם", אמר השחקן.

 

"אני אוהב את החולצה החדשה. כמו כל המדרידיסטאס, לבן הוא הצבע המועדף עלי כי זה הצבע שלנו, נקי וטהור. אדידס וריאל מדריד דומות כי הן תמיד רוצות לחדש. אני בטוח שכולם יאהבו את החולצה", פתח נאצ'ו בהתייחסות לחולצה.

איך אתה רואה את העונה הבאה? יש שישה תארים על כף המאזניים.

- "תהיה עונה קשה, כמו תמיד. ברור שאת העונה הזו סיימנו בצורה הטובה ביותר, עשינו עונה חלומית, עונה היסטורית. יהיה קשה לשחזר את ההישג אבל אנחנו נעשה את הכל. כמובן שלא רק ברמה הקולקטיבית, אני יכול להעיד על עצמי שאני מאוד מרוצה. אנחנו צריכים להגן על התארים שלנו ולרגש את המדרידיסטאס מחדש, יש לנו הרבה אחריות. אבל גם הרבה התלהבות, כוח ותשוקה". נאצ'ו נשאל האם זו העונה הטובה בקריירה שלו ואמר - "אני די בטוח שכן כי שיחקתי הכי הרבה דקות. הרגשתי מאוד חשוב בקבוצה, הרגשתי שייך. אני באופן אישי מעדיף ענווה ושהקבוצה או החברים שלי יקטפו את התהילה אך לא יכולתי לבקש יותר מזה".

הקבוצה עשויה להשתנות בקיץ, מה דעתך על כך?

- "הקפטן סרחיו ראמוס אמר כי יש כמה דברים שצריך לשנות - ואני הולך על הקפטן שלי. כאשר הדברים הולכים טוב זה מצוין אבל אנחנו צריכים לחשוב קדימה. השחקנים לא קובעים מי יישאר ומי יעזוב ומי יגיע, אבל אני אומר לך כשחקן שאם הייתי יכול לבחור - הייתי משאיר את כולם, יש לנו סגל מצוין".

בשנים האחרונות ההגנה של ריאל מדריד טובה אבל מדברים רק על ההתקפה.

- "ההגנה היא דבר חשוב מאוד לקבוצה, ככה היא תוקפת יותר בביטחון. כל הקבוצה עובדת קשה כקולקטיב כדי שיהיה איזון. אנחנו רוצים מאוד לכבוש הרבה שערים אבל גם רוצים לשמור על שער נקי. השגנו דברים גדולים השנה בזכות האיזון".

מה דעתך על קדם העונה?

- "זו התקופה הגרועה ביותר!"(צוחק), וממשיך - "אנחנו רצים בלי הפסקה, יש לנו אימון בשעת בוקר מוקדמת ואחר-כך בצהריים. אחר-כך אתה מסיים גמור ורק רוצה להיכנס למיטה. וברצינות - יש לנו מאמן כושר ענק כמו אנטוניו פינטוס ואנחו סומכים עליו. אנחנו שמחים על העבודה הגבוהה באימון ומחנה האימונים הזה מאוד שימושי והפירות קוצרים אותם בשלבים המאוחרים של העונה".

מהן התקוות לעונה החדשה?

- "הלוואי שהעונה תהיה בדיוק כמו זו שסיימנו עכשיו. אנחנו מאוד גאים במה שהשגנו, התמיכה של האוהדים מהיום הראשון ועד האחרון הייתה מאוד חשובה. האמת שכל העונות האחרונות היו מאוד מוצלחות, זכינו בהרבה מאוד תארים, שלוש זכיות בליגת האלופות זה משהו יוצא דופן. אני יכול להבטיח שנגיע עם ניצוץ חדש, התלהבות גדולה ותשוקה כדי לזכות בתארים ולהמשיך לעשות היסטוריה. יש לנו אתגר".