שער המארקה: אסנסיו יאריך את חוזהו עד 2023


כתב: צוות האתר | תאריך: 13/06/2017

"כדי שיהיה ילד מצוין" - אסנסיו יאריך את חוזהו עד 2023| ריאל מדריד תתגמל את אסנסיו על עונת בכורה יוצאת מן הכלל בקבוצה. הוא יאריך את חוזהו עד 2023, החוזה הארוך ביותר, ויקבל שדרוג בשכרו  - 3.5 מיליון יורו לעונה. בריאל מדריד בטוחים שהוא יהיה השחקן הספרדי הטוב ביותר. סכיף השחרור שלו, תחזיקו חזק: 350 מיליון יורו! כמוכן נכתב שגם איסקו, קרבחאל, מרסלו, בנזמה ו-ואראן יאריכו חוזה בקרוב מאוד.

בימים הקרובים זה יהפוך לרשמי: מרקו אסנסיו עד 2023. אסנסיו יהיה דור העתיד של ריאל מדריד ויהפוך לשחקן מוביל עוד יותר בהדרגה. אסנסיו אמר לא מזמן בראיון - "אני נשאר כאן ורוצה להיות שחקן הרכב" והוא לא מסתכל ימינה ושמאלה. זידאן התרשם ממנו כבר אחרי אימון אחד והקשר חתם על חוזהו בקבוצה. 'זו הייתה החלטה מוצדקת, גאונית, והוא הוכיח זאת לאורך כל העונה', נכתב. שכרו של אסנסיו יהיה בדומה לשחקנים 'דרג 4' מבחינת השכר - כמו לוקאס, קובאצ'יץ' וקבחאל. 'מעט מאוד שחקנים יכולים להתפאר בכך שהם עושים את ההבדל בקבוצה כמו ריאל מדריד', נכתב. במארקה הציגו את השער שכבש בגמר בקארדיף נגד יובה ואת מרבית הביצועים שלו מהעונה החולפת. מי זוכר שבדצמבר 2014 אסנסיו נרכש ע"י ריאל בתמורה ל-3.9 מיליון יורו - אחת העיסקאות הגדולות ביותר של ריאל מדריד. 

לסיום במארקה הוסיפו חמישה ציטוטים נהדרים שנאמרו על אסנסיו. אלברו בניטו ששיחק קצת במדי ריאל מדריד - "אני חושב שהוא בלתי-ניתן לעצירה, ממש כמו ראול ואיקר בזמנו. הוא כוכב כבר עכשיו"| "הוא שחקן ברמה עולמית. מכדרר נהדר, מהיר, חכם, יודע לשחרר כדור בזמן ובנגיעה. הוא כובש ויוצר מצבים" - ויסנטה דל-בוסקה מאמן הנבחרת לשעבר, מגלה ששקל לזמן אותו ליורו 2016| "זה פשוט לא הגיוני שהוא עלה 3.5 מיליון יורו" - המנהל המקצועי של באיירן מינכן| "אסנסיו הוא ההווה והעתיד, הוא כל-כך טוב", שחקן הכדורסל של פילדלפיה, ג'ואל אמבירד| אלברט סלאדס, מאמן נבחרת ספרד U21 - "הכל תלוי בו. הוא מסוגל לעשות הכל".

- הבלוגריסט חסוס סאנצ'ז מדבר על 'ההמשכיות של זיזו'. הוא כותב שלמרות שבריאל מדריד אין דבר כזה אלכס פרגוסון - עם שתי זכיות בליגת האלופות ודאבל היסטורי תוך 17 חודשים - זידאן באמת יוכל להישאר בריאל מדריד כמה שיחפוץ בכך. הוא לא יהיה מיגל מוניוז שהעביר כמעט 15 שנה בקבוצה, אבל בטח ייאמן יותר ממוריניו(3 עונות) או דל-בוסקה(3 וחצי שנים) שנחשבים בסטדנרט של ריאל מדריד למאמנים שהיו זמן רב בקבוצה. 'שחקן של 90 מיליון יורו פותח על הספסל בגמר, חאמס שהוא שחקן של הרבה כסף רוב העונה לא היה בתוכניות וזידאן התעקש לא למכור אותו, קיילור נאבאס בשער ומספיק עם הדיבורים על דה-חאה - אולי זידאן עשה מה שאף-אחד לא עשה. ולכן הצליח'.

- ובנושא אחר: הסוכן של אלבארו מוראטה אישר שהיו שתי הצעות עבור החלוץ. את ההצעה של מילאן - המועדון כבר דחה ומנצ'סטר יונייטד של מוריניו הציגה 'הצעה מעניינת'. הוא אומר שמוראטה כבר שיחק תחת מוריניו והשילוב ביניהם הוא מצויין והמועדון צריך להחליט מה לעשות. בקיצור, אין סיכוי שמוראטה יישאר| עוד כתבות: 'שקט בגיזרה של חאמס' - אף-אחד לא מדבר על העתיד של הקולומביאני שגם בדרך החוצה| ועוד: במארקה כתבו על החופשות של שחקני ריאל מדריד.