נצחיים
שלוש פעמים ברצף, ארבע פעמים בחמש שנים. ריאל מדריד של זידאן רושמת עוד פרק בספרי ההיסטוריה עם 3-1 גדול על ליברפול. גיבור הערב: גארת' בייל, שעלה מהספסל ודפק מספרת הזויה. קריוס עזר לו עם מתנה נוספת ופירגן גם לקארים. האלה מדריד ו- A Por La 14!
לגעת בשמיים
בעולם יש הרבה מלכים אבל אין כמוך. הופכת את הבלתי-אפשרי - לאפשרי. ועכשיו אנחנו כאן שוב, עם עוד הזדמנות לכבוש את העולם. לפני ארבע שנים הייתי בגמר בליסבון וחלמנו על הדסימה. עכשיו אנחנו חולמים על הגביע ה-13 - מטורף. דור רומנו, מדרידיסטה מלידה, לא יודע מה לעשות עם עצמו עד הגמר. אז הוא ניסה להשתלט על הידיים הרועדות וכתב על החלום הגדול - גביע אירופה שלישי ברציפות של ריאל מדריד. #APorLa13
אני הייתי שם
דור רומנו, מדרידיסטה בכל רמ"ח איבריו, הגשים חלום וזכה להיות בגמר הדסימה, כשריאל מדריד הביסה 4:1 את אתלטיקו וזכתה בגביע האלופות העשירי. ארבע שנים(ופחות יומיים) אח"כ, לקראת גמר נוסף של ריאל וחלום על גביע רביעי מאז - הוא מציג בפניכם שוב את יומן המסע מליסבון. 'אני הייתי שם'.
והרי ההרכב!
ימים ספורים לגמר הצ'מפיונס, דור רומנו עוזר למאמן זידאן להתגבר על הדילמה ולבחור את ה-11 נגד ליברפול(רמז: גארת' בייל), וזורק גם הערות טקטיות ומפתחות לניצחון. ההכנה 'השגיא-כהנית' שלנו לקראת המשחק.
קפטן אירופה
הקבוצה הגדולה השלישית של ריאל מדריד תיזכר בעיקר כקבוצה של כריסטיאנו רונאלדו. אבל גם של הקפטן הכל-יכול ראמוס, האיש והדסימה, זה 'שהיה שם' גם בשנים הגרועות של נאחס שמינית הגמר. פחות משבוע לגמר בקייב - בחרנו את עשרת הרגעים הגדולים של ראמוס במפעל.
12345678910...>>