לקראת ויאדוליד
עם כל הכבוד לגביע המלך, המבחן האמיתי של סולארי מתחיל מחר, בבכורה הרצינית באמת - ריאל מדריד תארח את ויאדוליד(17:15) של האקס רונאלדו שמכהן כבעלים, ותרצה לשבור את הרצף השחור של חמישה משחקי ליגה ללא ניצחון. האם ויניסיוס יפתח?
ילדים זה אנחנו
סוף סוף קצת כדורגל. סנטיאגו סולארי פתח ברגל ימין את הקדנצייה בריאל מדריד עם 4:0 צעיר במיוחד על מלייה בגביע המלך. כבשו: בנזמה, אסנסיו, אודריוסולה וקריסטו. המטרה הבאה: ניצחון על ויאדוליד בברנבאו בשבת
ניחוח ארגנטינאי
אם לסנטיאגו סולארי המאמן יהיה את הכישרון והחן של סולארי השחקן - דיינו. רגע אחרי מינויו של הארגנטינאי למאמן זמני - זה זמן טוב כדי להיזכר בחמש השנים המוצלחות שלו בריאל מדריד לצד הגלאקטיקוס.
לופטגי פוטר
כצפוי, לופטגי משלם את מחיר המשבר והולך הבייתה. המועדון הודיע רשמית שסנטיאגו סולארי, שחקן העבר ומאמן קסטיליה בשנים האחרונות, יאמן את הקבוצה החל ממחר באופן זמני ועד הודעה חדשה.
נגמר הסיפור
לופטגי והקבוצה מתנדנדים על החבלים כבר כמה שבועות, והערב הגיע הנוקאאוט מבארסה. הפער בצמרת עלה לשבע וסביר להניח שעוד ליגה מסתיימת עבורינו כבר באוקטובר. המאמן כנראה ישלם את המחיר. השאר ימשיכו בחייהם הטובים ויחכו לצ'מפיונס. עוד שנה שגרתית במועדון הכדורגל ריאל מדריד.
12345678910...>>