סופר-מדריד
שער ענק של מרקו אסנסיו כבר אחרי שלוש דקות נתן את האות למחצית ראשונה של טירוף. ריאל לחצה בחצי של בארסה, הוציאה לה את החשק המועט שיש לה לשחק וגם כבשה את השני לקראת סוף המחצית מגולאסו של בנזמה. המחצית השניה - לפרוטוקול. 5-1 בסיכום שני המשחקים ותואר שני לעונה זו. האלה מדריד!
לקראת ברצלונה
אחרי הבומבה הנהדרת של אסנסיו במשחק הראשון ויתרון ה-3:1, נראה שרק נותר להשלים את המשימה ולהניף עוד גביע לעיני הפרצוף שלהם. ריאל מדריד תארח מחר(0:00, בין רביעי לחמישי) את ברצלונה בברנבאו בגומלין. מודריץ' יחזור להרכב, האם אסנסיו ישחק?
מרגישים בבית
ריאל מדריד באה לקאמפ נואו לתת בראש, ואחרי מחצית ראשונה מנומנמת שלחה את פיקה חפוי ראש הבייתה לשאקירה. מרסלו בישל לו שער עצמי, כריסטיאנו שעלה מהספסל דפק לו גולאסו על הפרצוף, לפני שהורחק בצהוב שני מטופש וספק מוצדק. אך החיסרון המספרי לא הפריע למרקו אסנסיו להפציץ גולאסו משלו. צלילה של סוארז בין לבין לא שינתה. לא לרחם עליהם בגומלין!
לקראת ברצלונה
אמנם פאסיו כנראה לא יהיה, אבל גם צמד קלאסיקוס אדירים בחודש אוגוסט וגם תואר שמונח על הכף - אין תלונות. המערכה הראשונה יוצאת הערב לדרך כשריאל מדריד תתארח בקאמפ-נואו(23:00, שידור בספורט1). מודריץ' ייעדר, כריסטיאנו עשוי להתחיל על הספסל.
מתכוננים לסופר-קופה
הרקורד של זידאן והפאזל לקראת יום ראשון| הזמן של כריסטיאנו| וגם: שיעור היסטוריה - מאזן הסופר-קופה, תקופת המוריניו ועוד ועוד ועוד. מתכוננים לסופר-קופה, בקיצור.
12345678910...>>