לקראת סביליה
במשחק הליגה האחרון שלה לפני המונדיאליטו והקלאסיקו, ריאל מדריד פוגשת מחר(17:15) את סביליה במשחק לא פשוט בכלל. כשההגנה מסננת - ללא ואראן, ללא ראמוס וללא קרבחאל - נקווה שלפחות כריסטיאנו, הזוכה הטרי בכדור הזהב - יהיה במיטבו
החמישי
כצפוי, כריסטיאנו זכה בפעם החמישית בקריירה שלו בכדור הזהב, ופעם שלישית בארבע השנים האחרונות. כמו הקבוצה שלנו - הרעב לא יודע שובע. ועכשיו שיתחיל לתת בראש גם בליגה.
צעירים חסרי מנוח
עם הרבה התלהבות ומעט מאוד הגנה ניצחה ריאל מדריד את דורטמונד במשחק לפרוטוקול. בורחה מיוראל וכריסטיאנו של הצ'מפיונס כבשו שערים מהירים, דורטמונד חזרה אחרי פציעה של וראן ולוקאס ואזקס מעמדת המגן הימני כבש את שער הניצחון אחרי לחץ של קבוצה ב' בדקות הסיום.
לקראת דורטמונד
ריאל תסיים את שלב הבתים במשחק חסר חשיבות נגד דורטמונד(רביעי, 21:45), אבל זה לא יימנע מכריסטיאנו לנסות לנפח את הגולים שלו בצ'מפיונס. נקווה שהרשת תזוז לשם שינוי
עוד החמצה
עוד משחק שבו הכדור לא נכנס, ועוד הזדמנות להקטנת הפער בצמרת שנזרקה לפח. בנזמה ורונאלדו לא הצליחו להכניע את קפה, ראמוס הוסיף עוד כרטיס אדום לרזומה העשיר על הדרך, והפער נותר על שמונה. בשבוע הבא סביליה ללא ראמוס, קאסמירו וקרבחאל המושעים.
12345678910...>>