זכרונות נעימים: שנה לניצחון בסופרקאפ בקאמפ נואו
לפני שנה בידיוק היינו על גג העולם: אלופת אירופה הגאה, זו עם הסגל הטוב ביותר, שמחצה את ברצלונה בקאמפ-נואו ברוורס בלי מאמץ ולמרות שיפוט עוין, והייתה מוכנה לזכות שוב בכל התארים. על לילה בלתי-נשכח שעשה יותר נזק מתועלת.
שיטת ה-B
בנזמה ובייל כבשו בפתיחה ובסוף המחצית הראשונה בהתאמה, בה ריאל נראתה סוחפת, אבל בחצי השני ריאל נתקעה על למסת הצעירים ורבע השעה האחרונה בה גם מודריץ' שיחק. זה נגמר ב-3:1 על מילאן לה כבש האקס היגואין, כשבורחה מאיורל חותם סמוך לסיום. ריאל מוכנה חלקית לסופר-קופה, נתראה ברביעית.
קורטואה הוצג!
השוער המצטיין של המונדיאל התרגש מהמעמד וקיבל כרגע חולצה ללא מס'. "הגשמתי חלום שהיה לי מאז שהייתי ילד, שיחקתי הרבה פעמים נגד ריאל מדריד ואני יודע מה המשמעות שלה. היום אני מדרידיסטה, מודה לכולם".
ברוך הבא קורטואה!
הגלאקטיקו של הקיץ הוא האיש בין הקורות. טיבו קורטואה, שוערה הבלגי של צ'לסי(26) שרשם מונדיאל מצוין - חתם בריאל מדריד לשש עונות כפי שהודיע האתר הרישמי של המועדון. השוער יוצג מחר ב-14:00 שעון ישראל בברנבאו. קובא מנגד הושאל לצ'לסי
הקבוצה שלהם
ריאל פתחה בטירוף נגד רומא ולא הותירה לה סיכוי: בייל בישל לאסנסיו כבר בדקה השנייה ובדקה ה-14 נהנה מבישול של קרבחאל בעצמו. ריאל לא כבשה שערים נוספים אך נראתה טוב מאוד. סטרוטמן צימק לקראת הסיום(2:1). עוד שבוע לסופר-קופה...
12345678910...>>