ציון מאה
אומרים שהזמן טס כשנהנים. התחושה היא שרק לפני יומיים זידאן מונה למאמן, והנה, מחר נגד חטאפה הוא ירשום את משחקו המאה על הקווים בריאל מדריד, מרגש זו לא מילה.
הסיר את הכישוף
הקוסם איסקו כבש צמד, אחד בכל מחצית, ובשעה טובה ריאל מדריד שמה את המנחוס בברנבאו מאחוריה והשיגה ניצחון ביתי ראשון במסגרת הליגה, 2:0 על אספניול. למרות שיפור מסוים - הכדורגל רחוק מלהיות כוס התה שלנו.
לקראת אספניול
אחרי הניצחון הגדול בדורטמונד, ריאל רוצה להעביר קצת מהרוח של הצ'מפיונס גם לרוח של הליגה, כשמחר(21:45), בשעת צ'מפיונס-קלאסית - תארח את אספניול בברנבאו לפני פגרת הנבחרות. ניצחון ביתי ראשון בליגה, בבקשה. מסתמן: אסנסיו במקום בייל.
אסנסיו עד 2023
מירוץ חידוש החוזים של ריאל מדריד נמשך והפעם אולי עם המסקרן ביותר: מרקו אסנסיו, ילד הפלא של הכדורגל העולמי, חתם רשמית עד 2023. אחרי עונת בכורה שפתחה את התיאבון והגולים שהספיק לכבוש באוגוסט - אפשר כבר לקבוע שעבור הילד השמיים הם הגבול.
ואראן עד 2022
הוא רק בן 24 וכבר יש לרפאל ואראן שש עונות מלאות בריאל מדריד ועוד 13 תארים. הצרפתי, גבוה, חזק, מהיר וכבר היום אחד הבלמים הטובים בעולם - יסגור עשור בריאל מדריד אם הכל יתנהל כשורה. "החלום שלי הוא לפרוש כאן. הגעתי כילד צעיר ואני ממשיך להתעצב. אני מרגיש אחד מהקאנטרה", אמר ביום החגיגי שלו.
12345678910...>>