הופיעו לגנרלית
ריאל הריחה את פאריס ועלתה מלאת מוטיבצייה, וסוסיאדד האומללה ספגה כבר אחרי דקה וירדה למחצית בפיגור 4:0. אלא שאז הייתה 'מידת הרחמים' וזה נגמר ב-5:2 עם הגנה רעה. שלושער ראשון של כריסטיאנו העונה, שער סרגל של קרוס ויתרון של לוקאס. ביום רביעי: הדבר האמיתי..
לקראת סוסיאדד
המבחן האחרון של ריאל מדריד לפני פאריס הגיע: ריאל מדריד תארח מחר(21:45, One) את ריאל סוסיאדד בברנבאו בשעת צ'מפיונס ותקווה לחזור לנצח בליגה. זידאן שומר את הקלפים קרוב לחזה, אבל צפו לרוטציות.
מודריץ' בראיון ל-Four-Four-Two
לוקה מודריץ' הוא אחד משחקני המפתח החשובים של ריאל מדריד לקראת פאריס שהתראיין למגזין הנהדר Four-Four-Two והשווה בין העונה הזו לעונה הנוכחית וגם סיכם את תקופתו בריאל מדריד.
פרצופה של העונה
ריאל מדריד כבר הייתה בדרך לניצחון שני ברציפות אחרי שער יתרון דרמטי של איסקו בדקה ה81, אבל הצליחה לפשל שוב בהגנה ולספוג שוויון מלבאנטה הקטנה. עוד קודם לכן במחצית הראשונה הסיפור היה דומה: סרחיו ראמוס כבש ראשון בנגיחה, ואיפשר ללבאנטה להשוות. שבוע וחצי לפס"ז.
לקראת לבאנטה
חודש פברואר כבר הגיע וריאל נכנסת ל-'מוד פאריס', ובדרך היא רוצה לאסוף עוד ניצחון והפעם כשתתארח אצל לבאנטה בשעת צ'מפיונס אמיתית(שבת, 21:45, One). ה-B-B-C יפתחו יחד, גם ראמוס כשיר והמטרה היא לגבות את החוק מהסיבוב הקודם.
12345678910...>>